[Domy weselne]Stodoła u Jojo

Województwo: małopolskie
Miasto: Rzepiska
k. Białka Tatrzańska, Zakopane, Biały Dunajec, Nowy Targ, Niedzica
Kod pocztowy: 34-532
Adres: Potok Wojtyczków 8
Telefon: 511 518 721; 728 342 897
Fax: ---
Strona www: www.stodolaujojo.pl
Ilość miejsc do: 100
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 689

Opis lokalu

Stodoła u Jojo

Stodoła u Jojo to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Stodoła została całkowicie wyremontowana przez Jojo Konopkę w 2013 roku i niemal natychmiast wpisała się w tworzenie magicznej atmosfery Rzepisk. Wnętrze wypełniają przedmioty przywiezione z licznych podróży po całym świecie. Wszystkie zgromadzone elementy sprawiają, iż Stodoła wypełniona jest duszą i sercem przeuroczej Jojo. Stodoła u Jojo to idealne miejsce na spotkania, prowadzenie warsztatów, występy teatralne czy muzyczne.

 

Taka oto Stodoła

Kiedy odwiedzasz stodołę po raz pierwszy nie jesteś w stanie jednym rzutem oka ogarnąć tej przestrzeni. Jest tu bowiem wszystko i wszędzie! To dzięki Joannie,  Jojo która tak bardzo nie lubi wyrzucać rzeczy, kafle które „nie wyszły” Witkowi przykleja to tu, to tam. Przyjedź, rozgość się, poczuj ciepło płynące wprost z kaflowego pieca zajmującego w stodole centralane miejsce.

 

Stodoła to przestrzeń kreatywna do wykorzystania przez ludzi zarówno ze środowiska artystycznego jak i dla odwiedzających Apartament u Jojo. To również atrakcyjne miejsce spotkań! Tworzymy warunki do organizowania szkoleń, spotkań z twórcami, wystaw oraz innych artystycznych wydarzeń. Chętnie nawiążemy współpracę z pisarzami, poetami, malarzami, fotografami, ale jeśli będziesz chciał zorganizować spotkanie integracyjne dla swoich pracowników, do Twojej dyspozycji oddamy Stodołę, udostępnimy miejsce na ognisko, polecimy noclegi w pobliżu.

Ceny wynajmu Stodoły uzależnione są od dnia, ilości godzin wynajmu, dodatkowych udogodnień, takich jak np. Namioty imprezowe.

 

Wasz wyjątkowy dzień

Ślub i wesele to jeden z tych dni, które planuje się tak, aby zostały niezapomniane wspomnienia. To przede wszystkim Wy i Wasi goście. Miejsce jest dopełnieniem tego wszystkiego. Ważne żebyście czuli się w nim dobrze. Dlatego nie rezerwujemy terminów. Przyjedźcie, porozmawiajmy, napijmy się herbaty, rozejrzyjcie się po okolicy.

Ze swojej strony chętnie polecimy zaprzyjaźnione zespoły, najlepszego fotografa, powiemy gdzie dostaniecie ładne kwiaty, pomożemy Wam znaleźć zakwaterowanie dla Waszych gości, ustalimy menu. Ceny wynajmu uzależnione są od pory roku, dnia tygodnia, ilości dni, menu. Wyceny dokonujemy indywidualnie, po ustaleniu z Wami szczegółów.

 

Stodoła u Jojo to tło dla wesela z duszą

 

Chętnie poznamy Waszą historię i opowiemy Wam kilka naszych. Dla komfortowej zabawy Waszych gości Stodoła pomieści do 80 osób. Zapewnimy zastawę, stoły, krzesła, możecie skorzystać z wyposażenia stodoły. Do Waszej dyspozycji oddajemy również komfortowy apartament obok Stodoły, który pomieści do 6 osób. Reszta zależy od Waszych upodobań i fantazji! Czujcie się jak u siebie w domu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]