[Domy weselne]Wesele na Kopcu

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-204
Adres: Al. Waszyngtona 1
Telefon: 601 529 561
Fax: ---
Strona www: www.weselenakopcu.pl
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
2 401

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Wesele na Kopcu

Wesele na Kopcu Kościuszki

* stylowe wnętrza,
* doskonała kuchnia,
* oryginalne plenery zdjęciowe,
* niepowtarzalna atmosfera;
* jedyne takie miejsce w sercu Krakowa,
* a w dodatku ciągle wolne terminy!

To powody, by ten niezwykły dzień spędzić w gościnnych wnętrzach Fortu pod Kopcem. W miejscu tak ważnym dla historii Polski Państwa uroczystość nabierze nowego wymiaru.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Kamil | 22 sierpień 2017
  • Ocena: 5
Każda przyszła para młoda wie, że w Krakowie jest wiele lokali i obiektów, które proponują organizację wesela. Ślub i wesele ma się zasadniczo raz w życiu, dlatego trzeba wybrać właściwy lokal na wielogodzinną zabawę. Długo zastanawialiśmy się z małżonką nad wyborem miejsca, w którym odbędzie się nasze wesele. Odwiedziliśmy wiele obiektów, rozmawialiśmy z wieloma osobami. Choć małżonka na początku nie była przekonana, bowiem sale muzealne na kopcu Kościuszki nie są stricte salami weselnymi, to po rozmowie z organizatorem wesel na kopcu – Panem Adamem, byliśmy zgodni co do wyboru miejsca – kopiec Kościuszki. Pan Adam od samego początku wykazywał się dużym zaangażowaniem, pomocą, a przede wszystkim słuchał i słowa oraz obietnice przemieniał w czyny. Podczas, gdy w innych lokalach przyszłej parze młodej robi się tzw. łaskę i to zarówno przy rezerwacji terminu na wesele, wyborze menu, czy dekoracji sali, na kopcu podejście do klientów jest zupełnie inne – serdeczne, życzliwe. Pan Adam zapewniał nas, że nasze wesele będzie bajeczne i faktycznie takie było. Śmiało możemy stwierdzić, że Wesele na kopcu u Pana Adama przerosło nasze oczekiwania, a sam Pan Adam wraz z całą obsługą kopca, w tym z Panem Jackiem (menadżerem) zrobili wszystko, abyśmy mieli wymarzone wesele. Nie możemy wskazać słabych punktów wesela – piękna sceneria, dekoracja sali restauracyjnej, dziedzińca i altany (Pani Donacie – czarodziejce - raz jeszcze dziękujemy za piękną dekorację sali wraz z oprawą florystyczną!), bardzo smaczne jedzenie w ogromnych ilościach, którym zajadaliśmy się jeszcze parę dni po weselu, liczne atrakcje dla gości i otwartość na pomysły, atencja obsługi nad nami i naszymi gośćmi, ale także znakomity kontakt przez cały okres przygotowań sprawiły, iż gdybyśmy mieli możliwość cofnięcia się w czasie, to nie moglibyśmy wybrać innego miejsca jak tylko wesele na kopcu! Gorąco polecamy!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]