[Hotele]Hotel George

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa – Nadarzyn
k. Grodzisk Mazowiecki, Pruszków
Kod pocztowy: 05-830
Adres: Rusiec; Al. Katowicka 123
Telefon: 22 729-85-12; 885 886 877
Fax: 22 729 85 10
Strona www: www.hotelgeorge.pl
Ilość miejsc do: 90
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
3 264

Video prezentacje

Opis lokalu

Hotel George w Nadarzynie serdecznie zaprasza wszystkich zakochanych do zorganizowania wyjątkowego wesela w nowoczesnej, niecodziennej sali bankietowej.

W Hotelu George wierzymy, że wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego też dbamy o każdy szczegół, aby ta noc była niezapomniana.

Sala bankietowa jaką proponujemy to klimatyzowana, przeszklona sala o powierzchni 250 m2 z imponującym kolorowym oświetleniem. Sala przewidziana jest dla max. 100 osób.

 

Organizujmy przyjęcia na stołach okrągłych oraz prostokątnych. W cenie „talerzyka” oferujemy również podstawowe przystrojenie sali (białe pokrowce na krzesła – GRATIS!, białe obrusy, białe serwety płócienne) W cenie przyjęcia proponujemy również alkohol! Szczegóły znajdą Państwo w ofercie weselnej.

 

Istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z dekoratorką/ florystką, która zaproponuje dodatkowe przystrojenie i dekoracje (zarówno sali jak i kościoła lub samochodu!)
Możemy również zaproponować profesjonalnego DJ’A bądź kamerzystę.

 

Dla gości weselnych oferujemy 22 pokoje – 20 pokoi typu Standard oraz 2 pokoje typu LUX.  W pełni odnowione, z łazienką, dostępem do internetu wi-fi, TV, wodą mineralną dla gości. Pokoje dla gości weselnych w bardzo atrakcyjnych, specjalnych cenach!

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Anna | 10 marzec 2016
  • Ocena: 5
Zorganizowaliśmy wesele w hotelu George w sierpniu 2014. To było najlepsze wydarzenie naszego życia. Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna, menu dopasowane do wymagań, smaczne i pięknie podane, a właściciel trzymający pieczę nad wszystkim. Wystrój nowoczesny, jednocześnie elegancki, można wszystko dopasować do wymagań Młodych. Polecam!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]