[Hotele]Hotel Mansor

Posiadamy jeszcze wolne atrakcyjne terminy w 2017 roku!
Województwo: mazowieckie
Miasto: Ząbki
k. Warszawa
Kod pocztowy: 05-091
Adres: ul. Skorupki 5
Telefon: 512 092 299
Fax: ---
Strona www: www.mansor.pl
Ilość miejsc do: 220
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 4.1
9 220

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Hotel Mansor

Wszyscy nasi goście mogą liczyć na ciepłe, uroczyste, iście królewskie przyjęcie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić, że każda organizowana u nas impreza zapadnie w pamięć na długo wszystkim obecnym. Profesjonalne, indywidualne podejście oraz elastyczność oferty to jedne z tych cech, które nasi klienci cenią sobie u nas najbardziej. Sprawiają one, że przyjęcia weselne, odbywające się w jednej z naszych dwóch klimatyzowanych sal - Sali Kryształowej oraz Sali Złotej, tworzone są w oparciu o najnowsze trendy, dostosowane do oczekiwań Państwa Młodych. Do dyspozycji gości pozostawiamy również duży parking, dlatego jeśli szukasz idealnej sali weselnej w niedalekiej odległości od centrum Warszawy – zapraszamy do kontaktu.

 

Sala Kryształowa jest odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, którzy wymagali od nas nowoczesnego, dobrze wyposażonego i luksusowego pomieszczenia, które pozwoli się bawić większej liczbie gości, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby. Sala Kryształowa jest w stanie pomieścić nawet 220 osób podczas wesela.

 

Sala Złota to pierwsze pomieszczenie, jakie funkcjonowało na terenie obecnego hotelu. Organizowane w nim przyjęcia trafiły w gusta gości, dzięki czemu zainteresowanie naszymi usługami wzrosło. Postanowiliśmy więc o rozbudowaniu kompleksu, w którego skład weszła między innymi większa sala bankietowa w Ząbkach pod Warszawą. Nie spoczywamy jednak na laurach - w niedalekiej przyszłości zostaną oddane do użytku pokoje hotelowe, a także zostanie otwarta unikalna winiarnia oraz restauracja. Wszystko to dlatego, że staramy się wsłuchiwać się w opinie gości i nieustannie staramy się dopasowywać zakres usług do ich oczekiwań. To dla Państwa stale się rozwijamy i podnosimy standard naszego hotelu. Skutkiem tego jest dzisiejszy wygląd nowoczesnej, klimatyzowanej Sali Złotej, która może pomieścić nawet 150 osób podczas dowolnego przyjęcia okolicznościowego.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]