[Hotele]Hotel - Restauracja Platan ***

Województwo: podkarpackie
Miasto: Sędziszów Małopolski
k. Rzeszów
Kod pocztowy: 39-120
Adres: Sielec 79A
Telefon: 666 089 827
Fax: ---
Strona www: www.hr-platan.pl
Ilość miejsc do: 200
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 292

Opis lokalu

Hotel - Restauracja Platan ***

Obiekt istnieje od 2012r., dysponuje 25 pokojami hotelowymi o trzy gwiazdkowym standardzie, restauracją dla 35 osób oraz ogródkiem restauracyjnym dla kolejnych 50 osób. Umiejscowiony jest pośrodku parku, w stylu angielskim, o powierzchni 2,5 ha, na obszarze którego znajduje się kilkaset metrów utwardzonych ścieżek, oświetlonych nocą. Ponadto cały park jest ogrodzony, a obiekt posiada parking i stały monitoring. Na terenie obiektu znajdują się atrakcje dla dzieci m.in.: plac zabaw, boisko do piłki nożnej

 
Hotel-Restauracja Platan*** to także miejsce spotkań, które przyjmują charakter biznesowy lub okolicznościowy. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku, miejsce to wpisuje się idealnie w ich klimat. Biorąc jednak pod uwagę imprezy okolicznościowe, ten klimat jest wyjątkowy, ponieważ obiekt, jako całość tworzy specyficzną atmosferę dla tego rodzaju uroczystości.

 

Z tego względu właśnie, proponujemy Państwu organizację m.in.:

* wesel,
* chrzcin,
* komunii,
* urodzin / imienin,
* obiadów / kolacji rodzinnych,
* rocznic,
* konsolacji, itp.

 

Dla organizacji każdej z wyżej wymienionych imprez okolicznościowych do wyboru pozostawiamy Państwu dwie, w pełni klimatyzowane, sale bankietowe:

* Salę bankietową – dużą, przeznaczoną do organizacji imprez okolicznościowych do 150 osób, gdzie każdorazowo kwestią indywidualną pozostaje sposób ustawienia stołów (okrągłe, prostokątne).
* Salę bankietową – małą, którą stanowi sala restauracyjna, mogąca pomieścić 35 osób. W razie potrzeby sale mogą funkcjonować łącznie, dzięki bezpośredniemu ich połączniu za pomocą hall‘u.

 

W związku z realizacją w/w imprez, na Państwa wyraźne życzenie, możemy zapewnić usługi dodatkowe typu: opieka nad dziećmi (w tym również: kino dla najmłodszych, dywan z zabawkami), pokój dla matki z dzieckiem, wynajem pojazdu do ślubu, itp.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość przygotowania posiłków dla wegetarian, wegan oraz posiłków bezglutenowych dla Państwa gości, którzy tego wymagają. Ze względu na odmienność każdej imprezy okolicznościowej, wynikającą chociażby z rodzaju i ilości serwowanych posiłków, nie przedstawiamy cennika usług.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]