[Hotele]Hotel i Restauracja Pod Kolumnami

Województwo: śląskie
Miasto: Pilica
k. Podzamcze, Żarnowiec, Siedliszowice, Zawiercie, Wolbrom
Kod pocztowy: 42-436
Adres: ul. Senatorska 13
Telefon: 696-428-234
Fax: ---
Strona www: www.podkolumnami.pl
Ilość miejsc do: 140
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 475

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Hotel i Restauracja Pod Kolumnami

To nowo otwarty lokal o wysokim standardzie wyposażenia i świadczenia usług gastronomiczno-hotelarskich. Mieści się on w budynku pochodzącym z 2 poł. XVIII w. położonym przy urokliwej uliczce, łączącej pałac z kolegiatą. Z okien budynku i tarasu widać bądź zieleń parku pałacowego, bądź wzgórza z wieżą zamku smoleńskiego w tle.

 

Organizacja imprez

Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, imienin, urodzin, spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji. Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.

 

Wraz z naszym partnerem, Tandem Group proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez outdoorowych. Z nami będą mogli Państwo wziąć udział w konkurencjach, które na co dzień mogą wydawać się niedostępne i niebezpieczne. Lata doświadczeń, praktyka zdobyta podczas służby w pogotowiu górskim, zamiłowanie do sportów przestrzennych, uzależnienie od adrenaliny oraz chęć dzielenia się swoimi pasjami z innymi ludźmi, to wszystko cechy Tandem Group. Wśród atrakcji naszego partnera znajdują się: quady, paintball, tyrolka, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Oferta jest przygotowana dla zorganizowanych grup włączając w to zapewnienie wsparcia dla imprez integracyjnych. Wraz z usługami gastronomiczno-hotelarskimi zapewnianymi przez Pod Kolumnami aktywne spędzanie czasu na Jurze jest niezapomnianym przeżyciem.

 

Jeżeli jesteście Państwo pasjonatami jazdy konnej specjalnie dla Was nawiązaliśmy współpracę ze Stadniną Koni w Udorzu. Wszystkich chętnych zapraszamy na jazdę konną. Stadnina oferuje Państwu naukę jazdy konnej od podstaw pod okiem doświadczonych instruktorów. Tym, którzy nieco już poznali tajniki jeździectwa, proponujemy szlifowanie posiadanych umiejętności. Do Państwa dyspozycji oddany jest rozległy parkur. W razie niepogody oraz w zimie korzystać można z krytej ujeżdżalni o wymiarach 18x60m. Dla odważnych Stadnina Koni w Udorzu przygotowała komplet przeszkód, zaś na wszystkich kochających jazdę w terenie czekają malownicze okolice: rozległe łąki, jodłowe i bukowe lasy, wąwozy, urokliwe dolinki i łagodne wzniesienia Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]