[Hotele]Leśniczówka Przyłęsko

Województwo: lubuskie
Miasto: Przyłęsko
k. Gorzów Wielkopolski, Barlinek, Drezdenko, Zdroisko
Kod pocztowy: 66-415
Adres: Przyłęsko 1
Telefon: 599 29 11 769; 693 470 979; 601 383 574
Fax: ---
Strona www: www.przylesko.pl
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (4)
Śr. ocena lokalu: 5.0
5 976

Video prezentacje

Opis lokalu

Leśniczówka Przyłęsko

Leśniczówka Przyłęsko ośrodek o najwyższym standardzie, umiejscowiony jest w południowo - wschodniej części Barlinecko - Gorzowskiego Parku Krajobrazowego obok Rezerwatu Wilanów.

 

Pełna Oferta Weselna >kliknij

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (4)

~Justyna i Robert | 12 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
W wielkim skrócie: Leśniczówka Przyłęsko zasłużyła naszym weselem na ogromny plus i polecamy każdemu, a jeśli ktoś chce bardziej szczegółowej relacji, to zapraszam:

Jesteśmy z Poznania, wychowaliśmy się w Gorzowie, stąd w jego okolicach szukaliśmy miejsca na wesele. Bardzo zaskoczeni jesteśmy, zarówno my, młodzi, jak i nasi rodzice tym, co wypisuje się o Leśniczówce Przyłęsko na różnych forach (przypuszczamy, że po prostu konkurencja nie śpi). Jesteśmy świeżo po weselu ( odbyło się ono 03.06.2016) i innej oceny jak "celująca" wystawić nie możemy. Termin rezerwowaliśmy w październiku 2015 i naprawdę ciężko było o atrakcyjny termin na przyszły rok, więc to też chyba o czymś świadczy, ale po kolei…

1) Pani Kasia: osoba niezwykle kontaktowa i pomocna, prawdziwy fachowiec w swojej profesji, dużo nam doradzała i jej sugestie zawsze były "w punkt", czy to w kwestii menu czy ułożenia/ustawienia stołów, dekoracji etc. Przyłęsko, żyjące z tego typu imprez ma już wypracowany swój modus operandi i naprawdę wiedzą co robić i jak, żeby było dobrze. Managerka dysponuje także szeroką bazą kontaktów do osób zajmujących się kwiatami/ciastami/muzyką etc., co bardzo ułatwia poszukiwania. Kontakt z Panią Kasią był bardzo dobry, duży plus i podziękowania.

2) Menu: duży wybór możliwych do zaserwowania potraw. Ja i moja żona jesteśmy osobami o dość specyficznych upodobaniach (kuchnia typu fit), które nie przystają zbytnio do tradycyjnego menu weselnego, ale ponieważ życie jest sztuką kompromisu, postanowiliśmy zrobić wśród gości weselnych ankietę i rozesłać propozycje dań. Udało się z tego zmontować zestaw, który satysfakcjonował zarówno weselną młodzież i seniorów. Co do samych dań: wszyscy chwalili firmowe "medaliony", które doradziła Pani Kasia, a i klasyki typu goloneczka czy de volaille były świetnie przygotowane i miały wzięcie. Super były sałatki, wszystko świeżutkie.

3) Sala i hotel: dużo miejsca do tańca, wiele opcji ustawienia stołów, fajny klimat, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dekoracja to wiadomo, każdy wybiera taką, jaka mu się podoba najbardziej, gdybym miał coś doradzić, to białe pokrowce na krzesła są dobrym pomysłem i cieszymy się, że się na nie zdecydowaliśmy. Warto tu również wspomnieć o fenomenalnej obsłudze, która też zna się na robocie, była skuteczna i niewidoczna czyli dokładnie taka, jak być powinna. Duże podziękowania, wszyscy wywiązali się ze swoich obowiązków znakomicie: sala i pokoje(bardzo ładne) przygotowane były na czas, nawet dla przyjeżdżających wcześniej gości. Odpowiednie osoby pilnowały, żeby np. samochód z młodymi podjechał kiedy już wszyscy będą oczekiwali itd. niby drobiazgi, ale miło było czuć tę życzliwość i opiekę.

4) Muzyka: polecamy wodzireja Mirona i wielce sympatyczną DJ Igę! FA-CHO-WCY!

5) Poprawiny: no to już było mistrzostwo świata. Goście, którzy chwalili wesele za luźną atmosferę, jedzenie, zabawę taneczną itd., na poprawinach dosłownie odlecieli w kosmos. Nasze wesele było w piątek, poprawiny w sobotę. Mieliśmy szczęście i dopisała nam pogoda, więc opcja poprawin na świeżym powietrzu, przy basenie była strzałem w dziesiątkę. Naprawdę, pokażcie mi kogoś, kto nie lubi grilla, piwa, słońca i wody. Jak macie kogoś takiego, to się może poważnie zastanówcie, czy taką osobę w ogóle zapraszać, bo takim ludziom to już się chyba nie da dogodzić. To było coś pięknego widzieć, jak rodzina i ludzie ważni dla nas, młodych, mają okazję się poznać, swobodnie porozmawiać, powydurniać razem w basenie itd. Ja z wody prawie nie wychodziłem, tak jak i większość młodszej części gości, a pan kelner tylko owoce świeże donosił. Naprawdę, w różnych miejscach świata piłem alkohol, ale to było jedno z najprzyjemniejszych. Część gości weselnych od razu pobrała telefony do Przyłęska, mówią, że będą domki na wakacje rezerwować… a my za rok robimy tam poprawiny!

6) Podsumowując: gorąco polecam wszystkim Przyłęsko. Było serdecznie, tradycyjnie (ale nie przaśnie!) i nowocześnie/światowo zarazem oraz bardzo, bardzo swobodnie. Cudowna atmosfera, oglądaliśmy jeszcze 4 inne miejsca, ale to było najlepsze. Nie będziecie żałować! Dajcie się porwać, to ma być Wasz najpiękniejszy dzień, zaufajcie ludziom, uśmiechajcie się szeroko i cieszcie chwilą. W Przyłęsku ta noc jest jak mgnienie oka!Robert i Justyna
~Robert | 11 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
W wielkim skrócie: Leśniczówka Przyłęsko zasłużyła naszym weselem na ogromny plus i polecamy każdemu, a jeśli ktoś chce bardziej szczegółowej relacji, to zapraszam:
Jesteśmy z Poznania, wychowaliśmy się w Gorzowie, stąd w jego okolicach szukaliśmy miejsca na wesele. Bardzo zaskoczeni jesteśmy, zarówno my, młodzi, jak i nasi rodzice tym, co wypisuje się o Leśniczówce Przyłęsko na różnych forach (przypuszczamy, że po prostu konkurencja nie śpi). Jesteśmy świeżo po weselu ( odbyło się ono 03.06.2016) i innej oceny jak "celująca" wystawić nie możemy. Termin rezerwowaliśmy w październiku 2015 i naprawdę ciężko było o atrakcyjny termin na przyszły rok, więc to też chyba o czymś świadczy, ale po kolei…
1)Pani Kasia: osoba niezwykle kontaktowa i pomocna, prawdziwy fachowiec w swojej profesji, dużo nam doradzała i jej sugestie zawsze były "w punkt", czy to w kwestii menu czy ułożenia/ustawienia stołów, dekoracji etc. Przyłęsko, żyjące z tego typu imprez ma już wypracowany swój modus operandi i naprawdę wiedzą co robić i jak, żeby było dobrze. Managerka dysponuje także szeroką bazą kontaktów do osób zajmujących się kwiatami/ciastami/muzyką etc., co bardzo ułatwia poszukiwania. Kontakt z Panią Kasią był bardzo dobry, duży plus i podziękowania.

2) Menu: duży wybór możliwych do zaserwowania potraw. Ja i moja żona jesteśmy osobami o dość specyficznych upodobaniach (kuchnia typu fit), które nie przystają zbytnio do tradycyjnego menu weselnego, ale ponieważ życie jest sztuką kompromisu, postanowiliśmy zrobić wśród gości weselnych ankietę i rozesłać propozycje dań. Udało się z tego zmontować zestaw, który satysfakcjonował zarówno weselną młodzież i seniorów. Co do samych dań: wszyscy chwalili firmowe "medaliony", które doradziła Pani Kasia, a i klasyki typu goloneczka czy de volaille były świetnie przygotowane i miały wzięcie. Super były sałatki, wszystko świeżutkie, nie jakieś tam barachło z plastikowej tacki.

3)Sala i hotel: dużo miejsca do tańca, wiele opcji ustawienia stołów, fajny klimat, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dekoracja to wiadomo, każdy wybiera taką, jaka mu się podoba najbardziej, gdybym miał coś doradzić, to białe pokrowce na krzesła są dobrym pomysłem i cieszymy się, że się na nie zdecydowaliśmy. Warto tu również wspomnieć o fenomenalnej obsłudze, która też zna się na robocie, była skuteczna i niewidoczna czyli dokładnie taka, jak być powinna. Duże podziękowania, wszyscy wywiązali się ze swoich obowiązków znakomicie: sala i pokoje(bardzo ładne) przygotowane były na czas, nawet dla przyjeżdżających wcześniej gości. Odpowiednie osoby pilnowały, żeby np. samochód z młodymi podjechał kiedy już wszyscy będą oczekiwali itd. niby drobiazgi, ale miło było czuć tę życzliwość i opiekę.

4)Muzyka: polecamy wodzireja Mirona i wielce sympatyczną DJ Igę! FA-CHO-WCY!

5)Poprawiny: no to już było mistrzostwo świata. Goście, którzy chwalili wesele za luźną atmosferę, jedzenie, zabawę taneczną itd., na poprawinach dosłownie odlecieli w kosmos. Nasze wesele było w piątek, poprawiny w sobotę. Mieliśmy szczęście i dopisała nam pogoda, więc opcja poprawin na świeżym powietrzu, przy basenie była strzałem w dziesiątkę. Naprawdę, pokażcie mi kogoś, kto nie lubi grilla, piwa, słońca i wody. Jak macie kogoś takiego, to się może poważnie zastanówcie, czy taką osobę w ogóle zapraszać, bo takim ludziom to już się chyba nie da dogodzić. To było coś pięknego widzieć, jak rodzina i ludzie ważni dla nas, młodych, mają okazję się poznać, swobodnie porozmawiać, powydurniać razem w basenie itd. Ja z wody prawie nie wychodziłem, tak jak i większość młodszej części gości, a pan kelner tylko owoce świeże donosił. Naprawdę, w różnych miejscach świata piłem alkohol, ale to było jedno z najprzyjemniejszych. Część gości weselnych od razu pobrała telefony do Przyłęska, mówią, że będą domki na wakacje rezerwować… a my za rok robimy tam poprawiny!

6)Podsumowując: gorąco polecam wszystkim Przyłęsko. Było serdecznie, tradycyjnie (ale nie przaśnie!) i nowocześnie/światowo zarazem oraz bardzo, bardzo swobodnie. Cudowna atmosfera, oglądaliśmy jeszcze 4 inne miejsca, ale to było najlepsze. Nie będziecie żałować! Dajcie się porwać, to ma być Wasz najpiękniejszy dzień, zaufajcie ludziom, uśmiechajcie się szeroko i cieszcie chwilą. W Przyłęsku ta noc jest jak mgnienie oka!

Robert i Justyna
~ania | 8 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
Leśniczówka Przyłęsko to super miejsce. Ostatnio byłam tam na weselu.Pomysł z wodzirejem to strzał w dziesiątkę Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, wszędzie idealnie czyścitko. Bardzo przyjemne pokoje (możliwy nocleg).Poprawiny przy grilu z możliwością korzystania z basenu i boisk, super sprawa.
~ewa | 8 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
Leśniczówka Przyłęsko to magiczne miejsce, ukryte w lesie. Wesele odbyło się w czerwcu 2016r. Jako uczestnik mogę powiedzieć, że obsługa stanęła na wysokości zadania. Wszędzie czyściutko, przyjemnie. Sala bardzo ładnie przygotowana, obsługa bardzo miła, pomocna i uczynna. Jadłospis oparty na polskiej kuchni tradycyjnej. Jedzenie bardzo smaczne i nie do przejedzenia. Kelnerzy bardzo sprawnie i na czas donosili kolejne półmiski i zbierali naczynia. Pełen profesjonalizm. Zapewniony nocleg. Wspaniały pomysł z organizowaniem poprawin przy grillu, z możliwością korzystania z basenu, kortu, boisk itp. Dla maluchów huśtawki. Z pełną odpowiedzialnością polecam to miejsce na wesela i inne uroczystości. Dla mnie osobiście żal było wyjeżdżać.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]