[Hotele]Lisewski Dwór

Województwo: pomorskie
Miasto: Gniewino
k. Krokowa, Puck, Wejherowo
Kod pocztowy: 84 – 250
Adres: Lisewo 1
Telefon: +48 58 672 16 05; +48 606 366 937
Fax: ---
Strona www: www.lisewskidwor.pl
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
: 5.0
11 091

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Lisewski Dwór

Lisewski Dwór - jest wspaniale zachowanym obiektem dworsko-parkowym z 1853 roku, znajdującym się w sercu Kaszub. Zarówno Dwór, altana ślubna, park różany, mini zoo z placem zabaw dla dzieci i częścią rekreacyjną tworzą wspaniałe miejsce do zorganizowania uroczystości weselnych na najwyższym poziomie.

Menu przygotowane przez Szefa Kuchni opierające się na regionalnych produktach, potrawach według tradycyjnych przepisów i podanych w równie wyjątkowy sposób, zaskoczy nawet największych miłośników sztuki kulinarnej.

 

Ogromnym atutem tego miejsca oprócz wspaniałej i niepowtarzalnej kuchni jest także, możliwość aranżacji sali restauracyjnej pięknie stylizowanej i utrzymanej iście ciepłym Dworskim stylu. Sale restauracyjne mają możliwość pomieścić łącznie do 180 osób przy zapewnieniu swobodnej komunikacji, oraz do 100 osób z zachowaniem wygodnego parkietu do tańca.

Niebywale uroczym miejscem jest jedyna w swoim rodzaju Altana ślubna znajdująca się przy parku różanym, będąca wymarzonym miejscem do organizacji uroczystości zaślubin przy udziale kwartetu smyczkowego. Do dyspozycji gości weselnych Lisewski Dwór posiada również elegancki namiot cateringowy z niezależną kuchnią i wszystkimi udogodnieniami przyjmie jednorazowo do 250 gości.

 

Stylowo urządzone w ciepłych barwach pokoje znajdujące się w Dworze jak i Gościńcu mogąc pomieścić do 68 osób. zapewnią komfortowy wypoczynek wszystkim gościom weselnym.

Przestronny apartament utrzymany w stylu ludwikowskim czekający na Młodą Parę zapewni komfort i wypoczynek podczas pobytu w Lisewskim Dworze. Bezpośrednia bliskość przyrody, starannie wypielęgnowany park różny z rozciągającymi się alejkami i stylowymi ławkami, nadaje wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

 

Lisewski Dwór to również miejsce dla milusińskich, na których czeka ekologiczne mini zoo, gdzie spotkać można króliczki, kury, gęsi, perliczki, kozy, barany, owce i pawie spacerujące po parku. Nie należy zapomnieć o fantastycznym placu zabaw znajdującym się w sąsiedztwie mini zoo i oczka wodnego.

 

Zapraszamy do zapozniania sie z pełną Oferta Weselną  >> kliknij

 

 

Pozostając wierni historii i tradycjom związanych z tym miejscem dołożymy wszelkich starań,
by Lisewski Dwór wpisał się również w historię Państwa życia.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Marcin | 30 lipiec 2017
  • Ocena: 5
Cudowny dworek w ślicznym miejscu . Bardzo klimatycznie , idealne miejsce na zorganizowanie imprezy !!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]