[Hotele]Pałac Białokosz

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Białokosz
k. Pniewy, Szamotuły, Międzychód
Kod pocztowy: 64-412
Adres: Białokosz16
Telefon: 61 295 13 47
Fax: ---
Strona www: www.bialokosz.pl
Ilość miejsc do: 140
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
9 692

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac Białokosz

Pałac Białokosz położony 40km od Poznania bezpośrednio nad brzegiem jeziora oferuje pełną gamę usług hotelowych i gastronomicznych. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości weselnych, komunii, oraz innych uroczystości rodzinnych.

 

Zdając sobie sprawę z faktu, że dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem przy planowaniu i organizacji przyjęcia. Każda uroczystość przygotowywana jest ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych gości.

 

Naszym największym atutem jest fakt, że pałac prowadzony jest przez firmę rodzinną, co wiąże się z naszym osobistym zaangażowaniem. Związek zawarty na terenie parku, bezpośrednio nad brzegiem jeziora z pewnością będzie wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym. Wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz magia miejsca zapewniają niepowtarzalną i niezapomnianą atmosferę przyjęcia.

 

Ponadto oferujemy usługi naszej firmy dekoratorskiej , która spełni Państwa marzenia o dopracowanej w każdym szczególe, wyjątkowej oprawie uroczystości. Współpracujemy również z najlepszymi fotografami, zespołami muzycznymi oraz wypożyczalnią zabytkowych aut.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

 

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Magdalena | 14 lipiec 2016
  • Ocena: 5
Mieliśmy wymarzone, bajkowe wesele. Goście z różnych stron świata byli zauroczeni nie tylko tym magicznym miejscem, ale również świetnym jedzeniem, zgranym zespołem , obsluga, komfortem i wyjątkowo profesjonalnym przygotowaniem. Każdy element od krzesła po kwiatek wypelnial te wspaniałą atmosferę. Szkoda, że to tylko jeden raz w życiu, ale wesele u pani Kingi w Bialokoszu na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Nie ma piękniejszego miejsca na ślub i wesele.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]