[Hotele]Pałac Brunów

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Lwówek Śląski
k. Bolesławiec, Lubań, Jelenia Góra
Kod pocztowy: 59-600
Adres: Brunów 27
Telefon: 75 784 02 10
Fax: ---
Strona www: www.brunow.pl
Ilość miejsc do: 250
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (5)
Śr. ocena lokalu: 4.6
25 398

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac Brunów

Pałac Brunów to malowniczo położony kompleks trzech zabytkowych budowli, otoczony parkiem angielskim. Jest to doskonałe miejsce na organizację przyjęć, konferencji i wesel w salach balowych mieszczących 150 oraz 250 osób. Oferujemy 140 miejsc noclegowych w stylowych wnętrzach pałacu, oficyny i powozowni.

 

Pałac Brunów zaprasza swoich gości przez cały rok, oferując znakomitą kuchnię i wysoki standard świadczonych usług.

 

Pałac Brunów otrzymał pierwszą nagrodę "Hotel Roku 2012", w konkursie zorganizowanym przez HRS, Forebs oraz Newsweek, ponadto jest laureatem konkursu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej w kategorii Najciekawszy Podmiot Turystyczny - Gestor Bazy Noclegowej 2007.

 

Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Honorujemy karty płatnicze.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (5)

~Martyna Opara | 27 wrzesień 2017
  • Ocena: 5
Cudowne miejsce na wesele! O Pałacu dowiedziałam się dawno temu, zanim jeszcze poznałam swojego aktualnego męża i od tego dnia wiedziałam, że będzie to wymarzone miejsce na moje wesele. Nie zawiodłam się, dzięki nieocenionej pomocy menadżera Oskara (mieszkamy daleko i nasz tryb życia znacząco utrudniał organizację na własną rękę) i 100% zaufaniu był to najpiękniejszy dzień w moim życiu, dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Perfekcyjna organizacja na najwyższym poziomie począwszy od przemiłej obsługi hotelowej, standardu noclegów i pokoi oraz spa poprzez przebieg całego wesela, pyszne jedzenie, fachową pracę kelnerów i barmanów a także pomoc w organizacji oprawy florystycznej , muzycznej, fotograficznej...jesteśmy zachwyceni, nasi Goście również! Piękne miejsce, zadbany park i ogród, miejsca zabaw dla dzieci... Polecam wszystkim najmocniej! Dziękujemy:)
~Michał Siergiejewicz | 15 listopad 2010
W czerwcu 2008 byłem tam na pierwszym weselu swojej siostry (jeszcze w pałacu), w lutym 2009 odbyło się tam moje wesele (już w powozowni) a kilka dni temu w listopadzie 2010 bawiłem się tam na weselu przyjaciół. Każda z imprez okazała się wielkim sukcesem ! Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Obiekt pięknieje z roku na rok. Poziom obsługi podczas wesela, jakość jedzenia i pomoc przy organizacji za każdym razem był na najwyższym poziomie. Z racji zawodu fotografa widziałem wiele wesel w różnych miejscach Polski i śmiało z pełną odpowiedzialnością polecam Brunów.
~Grzegorz | 28 październik 2009
Też niedawno miałem wesele.Dla mnie najważniejsza była organizacja-a przynajmniej tego najbardziej się obawiałem. Obsługa okazała się perfekcyjna,jedzenie wysmienite,goście zadowoleni i wszystko dokładnie tak..jak usraliliśmy.Polecam
~Kacper | 3 marzec 2009
Zrobiliśmy tam niedawno wesele i było wspaniale, miła obsługa, piękna okolica no i jedzenie przepyszne :)
~zuzka | 18 czerwiec 2008
jej tam jest przecudnie!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]