[Hotele]Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Cena wesele już od 169 zł/os
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: Ciechocinek
k. Aleksandrów Kujawski, Czernikowo, Lipno, Skępe, Toruń, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Rypin, Inowrocław
Kod pocztowy: 87-720
Adres: ul. Raczyńskich 6
Telefon: 530 032 971 +48 54 231 10 11
Fax: ---
Strona www: www.lazienkiresort.com
Ilość miejsc do: 300
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
3 774

zobacz wszystkie terminy »Najbliższe wolne terminy

Termin Miejsc Cena
sobota, 10 grudzień 2016
Wolny Termin Weselny - Pałac Łazienki II w Ciechocinku
do 300 osób do uzgodnienia
sobota, 17 grudzień 2016
Wolny Termin Weselny - Pałac Łazienki II w Ciechocinku
do 300 osób do uzgodnienia
więcej terminów »

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Dzień Ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Chcielibyśmy sprawić, aby ślub i wesele w zamku pozostało w pamięci Państwa i Gości jako wyjątkowe i długo wspominane wydarzenie. Piękny i klasyczny, ponad stuletni Resort, wpisany na listę zabytków  to idealne miejsce na tę najważniejszą w Waszym życiu uroczystość i wymarzone wesele w pałacu.

 

RESTAURACJA W CIECHOCINKU
Niewątpliwym atutem  Łazienek II  jest stylowa restauracja w uzdrowisku Ciechocinek serwująca dania kuchni europejskiej i polskiej, a także regionalne kujawskie przysmaki oraz domowe wypieki. Zaletą naszej kuchni jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich oraz specjalnego menu dietetycznego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta. Dodatkową atrakcją są zabawy podczas codziennych wieczorków tanecznych przy muzyce na żywo. Ponadto dla wszystkich Gości jest dostępny dyskretny drink-bar z ogródkiem letnim, w którym proponujemy odprężenie przy dźwiękach muzyki klasycznej oraz jazzowej

 

SALA STASZICA
Blisko 150-metrowa Sala Staszica w układzie bankietowym przy okrągłych stołach mieści do 100 osób. Wystrój sali utrzymany jest w jasnych, naturalnych kolorach co nadaje jej wyjątkowego szyku i elegancji.
Sala Staszica posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Staszica, Pałacowej i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób.

 

SALA PAŁACOWA
Największa, o powierzchni 510 metrów, Sala Pałacowa jest idealna do organizacji uroczystych bankietów zasiadanych nawet dla 300 osób. Sala Pałacowa posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia oraz klimatyzację. Zastosowanie systemu modułowego umożliwia sprawne połączenie Sali Pałacowej, Staszica i Foyer dzięki czemu zyskujemy przestrzeń mogącą pomieści do 1000 osób. Sala weselna o takiej powierzchni, możliwość noclegu nawet dla 200 osób oraz niezwykle urokliwa lokalizacja w samym centrum pięknego uzdrowiska, to tylko niektóre spośród atutów Łazienek II Resort Medical & SPA, które pozwolą każdą uroczystość uczynić wyjątkową.

 

FOYER
Sala łącząca Salę Pałacową i Salę Staszica o powierzchni 150 metrów. W przypadku organizacji większych uroczystości połączenie tych sal daje przestrzeń nawet dla 1000 osób.

 

SALA FEDERSA
Idealne miejsce na spotkanie w kameralnym gronie. Zlokalizowana na drugim piętrze Pałacu, z urokliwymi skosami i ceglaną ścianą, Sala Federsa o powierzchni 70 metrów mieści 50 osób w układzie kinowym, 30 osób w układzie w podkowę. Sala Federsa posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

 

SALA WITRAŻOWA
Kameralna sala o powierzchni 25 metrów z kolorowymi witrażami w oknach. W ustawieniu kinowym do 15 osób, ustawienie szkolne i w podkowę do 10 osób. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart z pisakami. Sala Witrażowa  posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

 

SALA KLUB II
Sala o powierzchni 60 metrów, idealna na kameralne spotkania. W ustawieniu kinowym do 50 osób, ustawienie szkolne i w podkowę do 35 osób. Sala wyposażona jest w ekran, rzutnik, internet Wi-Fi, flipchart z pisakami. Sala Klub II  posiada dostęp do światła dziennego z opcją zaciemnienia.

 

 Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Beata | 18 sierpień 2016
  • Ocena: 5
Przepiękne, eleganckie miejsce!
Mają fajne menu, miłą obsługa, dbają o każdy szczegół!Doradzą, pomogą.
Polecam. wesele bez stresu :)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]