[Hotele]Pałac Zdunowo

Województwo: mazowieckie
Miasto: Załuski
k. Warszawa
Kod pocztowy: 09-142
Adres: Zdunowo 50
Telefon: 23 661 98 00; 694 484 584
Fax: 23 661 98 13
Strona www: www.palaczdunowo.pl
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (2)
Śr. ocena lokalu: 3.7
25 183

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac Zdunowo

Każde wesele w Pałacu Zdunowo jest niezapomnianym wydarzeniem. Czarodziejski klimat, subtelna elegancja, piękne wnętrza oraz urokliwy, zabytkowy park dają bogate możliwości aranżacji. Nasi kucharze skomponują menu zgodnie z Państwa życzeniami, łącząc potrawy tradycyjnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

 

Znakomita obsługa sprawi, że organizacja wesela będzie dla Państwa przyjemnością.

 

Organizujemy wesela do 120 osób w jednej sali, do 150 w dwóch, a latem w parku do 200 osób. Mamy stoły klasyczne i okrągłe. W 20 stylowych, komfortowych pokojach i apartamentach możemy przenocować 40 osób. Wypracowaliśmy własny standard organizacji wesel, który otrzymuje od najbardziej wymagających Gości najwyższe oceny. Zapraszamy do obejrzenia wnętrz naszego pałacu. Na Państwa życzenie pomożemy zorganizować atrakcje dodatkowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo opinie z dotychczasowych przyjęć i zdjęcia.

 

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji - Dział Sprzedaży: Ela Truszkowska Tel: 694 484 584 lub Agnieszka Zakrzewska Tel: 694 484 583, Pałac Zdunowo, Zdunowo 50, 09-142 Załuski (10 minut od lotniska w Modlinie).

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Anna | 6 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
Pałac Zdunowo to piękne i pełne uroku miejsce! Magia i historia Pałacu, otoczonego wspaniałym ogrodem stwarza idealną scenerię do eleganckiego, a zarazem bajkowego wesela.
Dodatkowym atutem jest wspaniała kuchnia, serwowana na najwyższym poziomie. Bogate menu daje ogromne możliwości organizacji wesela nawet dla najbardziej wymagających. Nasze wesele było przyjęciem międzynarodowym, tak więc nie łatwo było sprostać różnym gustom i tradycjom, a jednak po weselu wszyscy goście wyjechali zachwyceni i do dzisiaj wspominają nie tylko samą imprezę, ale także kulinarne przeżycia. Ważnym elementem, który dodatkowo wpływa pozytywnie na całość imprezy jest bardzo elegancki i dyskretny serwis. Najwyższa klasa w profesjonalnym wykonaniu!
Od początku do końca nasza współpraca z Pałacem przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. Dzięki pomocy Pani Manager – Pani Agnieszki, która służyła radą i w profesjonalny sposób potrafiła spełnić wszystkie nasze, nawet najbardziej skomplikowane życzenia, organizacja wesela była czystą przyjemnością.
Polecamy Pałac Zdunowo z całego serca bo jest to miejsce idealne w 100%! Wszyscy Goście podkreślali, że promieniejemy i uśmiech nie schodzi nam z twarzy, ale to w dużej mierze dzięki scenerii i dyskretnej pomocy wszystkich Pracowników Pałacu, którzy zadbali o to, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy!
~Anna | 2 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
W maju 2016 zorganizowaliśmy w Pałacu Zdunowo swoje wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która od początku do końca przebiegała gładko i sprawnie. Zaletami pałacu są położenie w urokliwym parku i neutralne wnętrza; stwarza to duże możliwości eksperymentowania zarówno z formułą przyjęcia, jak i z dekoracjami i kolorami. Mieliśmy duży wybór przy układaniu menu, a jedzenie okazało się bardzo dobre. Obsługa samego przyjęcia bez zarzutu, uważna i dyskretna. Jedynym minusem była dla nas odległość pałacu od centrum Warszawy.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]