[Hotele]Polonia Palace Hotel

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-692
Adres: Al. Jerozolimskie 45
Telefon: + 48 22 31 82 800
Fax: + 48 22 31 82 801
Strona www: www.poloniapalace.com
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
6 922

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Polonia Palace Hotel

Spotkania biznesowe oraz przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Polonia Palace. Wyposażony w 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2 oraz przepiękną Salę Balową "Ludwikowska", Hotel Polonia Palace tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie i rozmowy biznesowe.

W celu uzyskania szerszych informacji lub rezerwacji prosimy o kontakt mailowy: e-mail lub telefoniczny: +48 22 31 82 885.

 

Konferencje

W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia Palace znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które spełnią najwyższe wymagania naszych biznesowych gości i z pewnością przyczynią się do ich sukcesu! Wiemy to z doświadczenia.

W ośmiu salach konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2 możemy zorganizować konferencje dla 350 osób. Zdaniem naszych gości, sale konferencyjne są nie tylko przytulne i wygodne, ale jednocześnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, m.in. duży ekran projekcyjny (4 x 4.25), klimatyzację, nowoczesny sprzęt techniczny oraz subtelnie ukryty panel sterowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości oraz uczestników konferncji, nasze 24-godzinne Business Center znajdujące się w hotelowym lobby, oferuje obsługę w trzech językach (polski, angielski, niemiecki) oraz pełną obsługę techniczną i profesjonalne wsparcie.

Do dyspozycji naszych gości biznesowych jest również bardzo elegancka Sala Balowa "Ludwikowska", która wyposażona w odpowiedni sprzęt nagłasniający, oświetlenie oraz duży ekran, stanowi idealne miejsce na konferncje, bankiety, pokazy mody czy też nieformalne spotkanie po konferencji.

W celu uzyskania szerszych informacji lub rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 22 318 28 85

 

Wesela

Ślub, pierwsza komunia, uroczysty obiad czy rocznica to okazje, które na długo pozostają w naszej pamięci. Przepiękna Sala Balowa "Ludwikowska" to świetne miejsce na organizację wyjątkowych uroczystości. Panująca tu ciepła i przyjazna atmosfera sprzyja spotkaniom w gronie rodzinnym i sprawia, że nawet ci najmłodsi czują się tu swobodnie. Zmieści się tu 120 osób, jest też parkiet taneczny oraz odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Z dumą możemy powiedzieć, że już dla wielu naszych gości zorganizowaliśmy niezapomniane przyjęcia okazjonalne oraz inne eventy.

 

Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy dokonają wszelkich starań, by zorganizować niezapomniane, wymarzone przez naszych gości wesele. Do wyboru są trzy pakiety weselne (od 275 zł brutto za osobę), zawierające bogaty wybór posiłków i napoi. Młode Pary, dla których mieliśmy zaszczyt zorganizować przyjęcia weselne, chwaliły sobie to, że wybór weselnego menu był łatwy i przyjemny. W ramach pakietu wliczony jest nocleg w komfortowym pokoju Deluxe oraz prezent powitalny. Chętnie pomożemy też przy rezerwacji limuzyny, znalezieniu DJ'a czy dekoracji Sali Balowej zgodnie z upodobaniami gości.

 

Aby poznać naszą oferte weselną >>kliknij

 

W przypadku dodatkowych pytań lub rezerwacji Sali Balowej
prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 22 318 28 11

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Wiesława i Adam | 23 lipiec 2014
  • Ocena: 5
12 lipca 2014 r.właśnie tu odbyło się wesele naszego syna. Było bardzo elegancko i dostojnie. Goście byli zachwyceni samym miejscem, przepysznym jedzeniem, sposobem podania, obsługą. Kelnerzy genialni, cały czas dbali o gości. Największe wrażenie na nas i na gościach zrobił sposób podania obiadu, to był taniec z talerzami. Super menagerki i osoby odpowiedzialne za wesele.Stół wiejski wspaniały. Piękny i przepyszny tort. Na miejscu hotel dla gości, śniadanie połączone z poprawinami,no i same centrum Warszawy. Było bajkowo i cudownie.
jesteśmy bardzo zadowoleni, że właśnie tam zorganizowaliśmy nasze wesele.
Jeżeli chcecie, aby wasze wesele było bajkowe wybierzcie Hotel Polonia Palace i Salę Ludwikowską.
Rodzice Pana Młodego.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]