[Hotele]Restauracja-Hotel Łabędź

Prezentem specjalnym od właścicieli Ośrodka jest bezpłatne udostępnienie luksusowego Porsche Cayenne do przewozu Młodej Pary!!! (przy organizacji przyjęcia powyżej 60 osób)
Województwo: śląskie
Miasto: Pyskowice
k. Zabrze, Gliwice
Kod pocztowy: 44-120
Adres: ul. Węgorza 1
Telefon: 32/ 330-31-20
Fax: 32/233 98 98
Strona www: www.labedz.info
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 4.2
27 235

Video prezentacje

Opis lokalu

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy "Łabędź" położony jest 3km od centrum Pyskowic i 10km od Gliwic oraz 7km od autostrady A4. Znajdujemy się w przepięknym kompleksie leśnym nad Jeziorem Dzieżno Małe z dala od hałasu i zgiełku miejskiego. Cisza i spokój stwarzają niepowtarzalne warunki do zorganizowania przyjęcia Weselnego w naszym wyjątkowym lokalu lub w plenerze z wykorzystaniem Zadaszonego Kręgu Tanecznego.

 

Restauracja

Posiadamy dwie Sale Restauracyjne które po połączeniu  mieszczą do  130 osób. Mniejsza z sal mieści się na przeszklonej Oranżerii z bezpośrednim widokiem na jezioro. Większa sala posiada  możliwość dowolnego wyboru koloru iluminacji świetlnej. Sale posiadają wentylację i klimatyzację.

 

Wesela

Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu i dlatego tak bardzo zależy nam, aby te wyjątkowe wydarzenie pozostało w pamięci jako jedyne i niepowtarzalne w naszym życiu.

Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje Państwu wspaniałe przyjęcie weselne. Organizując uroczystość weselną w ,,ŁABĘDZIU” możecie Państwo być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru. Będziecie zachwyceni naszą profesjonalną obsługą i wysokim poziomem jakości świadczonych usług. Wstępnie przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji menu weselnych w kilku kategoriach cenowych dla wesel jedno oraz dwudniowych.

 

Dla Młodej Pary oferujemy bezpłatny nocleg w „Apartamencie dla Nowożeńców” a dla zaproszonych gości mamy specjalne ceny pokoi hotelowych. 10% upustu od ceny wybranego menu na przyjęcia weselne organizowane w tygodniu. Prezentem specjalnym  od właścicieli Ośrodka jest bezpłatne udostępnienie luksusowego Porsche Cayenne do przewozu Młodej Pary!!! (przy organizacji przyjęcia powyżej 60osób)

 

Pokoje Gościnne

W  Ośrodku ,,Łabędź” oferujemy Państwu 11 pokoi Gościnnych z możliwością dostawek.Pokoje standardowo wyposażone  w pełny węzeł sanitarny oraz telewizory LCD  i bezprzewodową sieć internetową Wi-Fi.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]