[Hotele]Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House

Województwo: mazowieckie
Miasto: Zakroczym
k. Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa, Legionowo, Płońsk
Kod pocztowy: 05-170
Adres: Trębki Nowe 90
Telefon: 781 200 400
Fax: ---
Strona www: www.mietowewzgorza.pl
Ilość miejsc do: 300
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 405

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Rezydencja Miętowe Wzgórza – Mansion House

 

W amerykańskim stylu, z domieszką mięty...

 

Sala balowa mieszcząca do 300 gości, kryształowe żyrandole i miętowe detale wykończenia. Na zewnątrz basen, 450-metrowy namiot i ogród pełen mięty. Rezydencja Miętowe Wzgórza, położona w centrum Mazowsza, sąsiadująca z działającym od lat Dworem Złotopolska Dolina już na wiosnę 2017 roku otworzyła swe podwoje.JAK W FILMIEChoć oba obiekty prowadzone będą przez tych samych właścicieli, nowa posiadłość stylem znacznie odbiega od Złotopolskiej Doliny. Ta ostatnia to dwór francuski, z klimatem dworku szlacheckiego i zdobiącymi ogród brzozami. Miętowe Wzgórza to natomiast rezydencja amerykańska, florydzka – połączenie wyrafinowanego smaku i luksusu.

 

Nazwa znaczy

Obiekt położony jest na jednym ze wzgórz w Trębkach Nowych w gminie Zakroczym pod Warszawą. Dojazd ze stolicy zajmuje tu zaledwie około pół godziny. Jak można się przekonać, ta odległość wystarczy, by znaleźć się w całkowicie innej rzeczywistości – nieopodal lasu i pól, wśród kicających zajęcy, w ogrodzie pełnym kwitnącej mięty. Wystrój zakłada, że to, co na zewnątrz, przenika do środka. Stąd miętowe detale wykończenia wnętrza i nazwa obiektu.

 

Subtelnie

Powtarzający się wszędzie motyw mięty stanowi element, nadający temu miejscu harmonii i lekkości. Jeśli marzysz o przyjęciu w amerykańskim stylu, w posiadłości będącej połączeniem stylu klasycznego i Hampton, Miętowe Wzgórza wydają się idealne.

 

Nie tylko wystrój

Piękne wnętrza, ogród i bliskie sąsiedztwo przyrody to oczywiście nie jedyne atuty nowej rezydencji. Jest tworzona przez tych samych ludzi, którzy od wielu lat prowadzą Dwór Złotopolska Dolina, również w Trębkach Nowych. Mają nie tylko duże doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych, ale też ogromną pasję i serce do tego, co robią. Państwo młodzi mogą też liczyć na miłą, życzliwą i profesjonalną opiekę pozostałych pracowników obu posiadłości oraz na doskonałą kuchnię. – Stawiamy na produkty najwyższej jakości oraz na własne, domowe wyroby – mówi Jakub Urbaniak. – Mamy świetnych kucharzy i jesteśmy w stanie przygotować wszystko, czego w menu zażyczą sobie państwo młodzi.

 

Na powietrzu

Pary, które marzą o ślubie plenerowym, mogą taki zawrzeć w Rezydencji Miętowe Wzgórza. Specjalnie na ten cel przygotowywana jest przestrzeń tuż przy basenie, w przepięknej scenerii. Uroku dodaje nie tylko otaczająca obiekt natura, ale też sposób, w jaki zaprojektowana jest cała posesja – z licznymi werandami, namiotem czy innymi strefami wytchnienia.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]