[Hotele]Stary Młyn Strzeszyn

Województwo: zachodniopomorskie
Miasto: Łubowo
k. Szczecinek, Czaplinek, Borne Sulinowo
Kod pocztowy: 78-445
Adres: Strzeszyn 7
Telefon: 663 346 543
Fax: ---
Strona www: www.starymlynstrzeszyn.pl
Ilość miejsc do: 100
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 430

Video prezentacje

Opis lokalu

Stary Młyn Strzeszyn

Zapraszamy Państwa do organizacji Waszego wyjątkowego dnia w Starym Młynie. Wspólnie sprawimy, aby ten dzień stał się jednym z najpiękniejszych wspomnień w Waszym wspólnym życiu. Organizacja tak ważnego wydarzenia w sali weselnej nad samym jeziorem, znajdującym się na terenie programu Natura 2000 zachwyci każdego. Z dala od zgiełku oraz szybkiego, codziennego życia, Państwo Młodzi oraz goście spędzą niezapomniany czas wspólnego świętowania i zabawy. Sceneria oraz otoczenie natury pozwoli skupić się wszystkim na tej jakże ważnej chwili w życiu Nowożeńców.

 

Przygotowanie miejsca oraz przyjęcia

Do Państwa dyspozycji oferujemy elegancką salę balową, oraz dodatkową powierzchnię w namiocie z widokiem na jezioro. Do dyspozycji mamy różne warianty obrusów i pokrowców na krzesła, tak aby każdy mógł stworzyć swój idealny wystrój Sali na ten wyjątkowy dzień. Sala weselna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, co zapewni odpowiednią atmosferę i udaną zabawę. Oferujemy również przygotowanie niecodziennego przyjęcia w malowniczym otoczeniu oraz komfortowe noclegi. Zaproponujemy pyszne, przygotowane na miejscu jedzenie, do wyboru w różnych wariantach, które zadowoli nawet wyszukane podniebienia Gości oraz na specjalnie życzenie wyselekcjonowany dla Państwa alkohol.

 

Dzień po weselu

W dzień po weselu, zaproponujemy Państwu różne warianty śniadania oraz możliwość spędzenia wraz z gośćmi całego dnia w Starym Młynie, aby spokojnie i w ciszy zregenerować siły i wspólnie bawić się na poprawinach. Przygotujemy poprawinowy posiłek, który zostanie podany w Sali balowej lub w Chacie Grillowej.

 

Okoliczne kościoły

W okolicach Strzeszyna, w ramach tej samej parafii Rzymskokatolickiej p.w. Wniebowzięcia NMP, której historia sięga przełomu XII i XIII wieku, znajdują się wyjątkowe kościoły, które swoim wnętrzem i scenerią sprawią że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem i historią do opowiadania przyszłym pokoleniom. Neoromański kościół w Łubowie z ołtarzem ze szkoły Wita Stwosza (5 km), przepiękny kameralny neogotycki kościół filialny w Łącznie (11km) nad jeziorem Ciemno Małe, neoromański kościół p.w. MB Różańcowej z barokowym ołtarzem w Liszkowie ( 8 km).

 

Magia Starego Młyna

Stary Młyn w Strzeszynie jest wspaniałym miejscem zapewniającym niezapomniane przeżycie cudownych chwil, które poprzedzają piękny trud i wysiłek wspólnego życia. Pozwólcie Sobie na chwilę zapomnienia i przeżyjcie te rodzinne wydarzenie razem z nami. Sala weselna nad jeziorem dostarczy Wam oraz Waszym rodzinom komfortu i spokoju we wspaniałej scenerii, która zapadnie w pamięci na całą dalszą drogę życia.

Wszystkie oferty weselne przygotowywane są indywidualnie, po konsultacjach z Młodą Parą, aby w pełni spełnić Wasze oczekiwania i marzenia, co do tej niepowtarzalnej chwili i jej aranżacji. Zapraszamy również do wcześniejszych odwiedzin, co pozwoli w pełni poznać walory Starego Młyna.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami i wspólnego przygotowania
niezapomnianego przyjęcia weselnego w Sali weselnej nad jeziorem!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]