Oprawa

Sprawdź naszą skuteczność i dodaj swój dom weselny, hotel lub restaurację na 2 miesiące zupełnie za darmo! (bezpłatny okres nie zobowiązuje do dalszej współpracy).

Zacznij pozyskiwać klientów w sposób efektywny ! Po okresie darmowym przedstawimy atrakcyjną ofertę przedłużenia prezentacji i szeroki wachlarz opcji dodatkowej promocji, dzięki którym zainteresowanie twoją ofertą wzrośnie o 30% - 40%

Aby umieścić swoją firmę w serwisie GdzieWesele.pl wystarczy wypełnić formularz on-line który znajduje się na stronie głównej pod zakładką "Dodaj Firmę za Darmo" lub wysłać do nas adres strony internetowej na e-mail info@gdziewesele.pl, nasi moderatorzy w ciągu 48h stworzą dla Państwa prezentację.

Szczególnie polecamy

Państwa firma będzie pojawiała się losowo w centralnej części strony głównej pod napisem „szczególnie polecamy”.

Wyróżnienie na liście

Państwa wizytówka będzie wyróżniona na liście wyświetlanych firm, przyciągając wzrok użytkowników, dzięki odmiennej kolorystyce.

Wyjątkowa firma

Państwa firma będzie pojawiała się losowo w kolumnie po prawej stronie pod napisem „Wyjątkowe Miejsca” na stronie głównej i na każdej podstronie serwisu.

GdzieWesele poleca

Przy wykupieniu rocznego abonamentu i jednej z dodatkowych opcji promocyjnych na Państwa wizytówce będzie figurowało logo GdzieWesele.pl Poleca

Pierwszy na liście

Państwa wizytówka będzie zawsze pojawiać się na pierwszej stronie w liście firm filtrowanych po mieście i województwie.

Artykuł sponsorowany

Usługa pozwala na zamieszczenie artykułu w ramach serwisu GdzieWesele.pl w dziale artykuły, znajdującym się na stronie głównej. Artykuł prezentowany jest przez 3 miesiące od daty zamieszczenia w serwisie.
Artykuły sponsorowane pozwalają na przedstawienie dużej ilości informacji. Zdjęcia w artykule ułatwiają prezentację produktów, a możliwość wstawiania linków w tekście pozwala użytkownikom na szybkie przejście do promowanych stron.


« powrót do: Reklama
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]