[Restauracje]Browar Lubicz

Województwo: małopolskie
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-503
Adres: ul. Lubicz 17 J
Telefon: 12 353 99 44, 12 353 98 84; 531 223 195
Fax: ---
Strona www: www.browar-lubicz.com.pl/wesela
Ilość miejsc do: 250
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (2)
Śr. ocena lokalu: 5.0
7 674

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Browar Lubicz

Browar Lubicz mieści się w pofabrycznym budynku Dawnej Słodowni, pochodzącej z drugiej połowy XIX wieku. To właśnie tu – w murach, gdzie zadomowił się duch staropolskich obyczajów - od ponad 170 lat warzono znane w całej Galicji piwo.

Z dumą zapraszamy Państwa do odrestaurowanych wnętrz Restauracyi Browarnej Browar Lubicz - magicznego miejsca, któremu przywróciliśmy życie i stworzyliśmy wyjątkowy klimat. Z poszanowaniem dla historii zachowaliśmy zabytkowe wnętrza budynku, jednocześnie dostosowując je do współczesnych wymagań. Nazwy 5 sal są powiązane z procesem produkcji piwa, wykończone w różnych stylach mogą pomieścić nawet do 500 osób. Nasi szanowni Gości mają unikalną możliwość obserwować cały proces produkcji piwa w Browarze!

 

Ogród Warzeń - Poziom 0
W Ogrodzie Warzeń przy samym wejściu znajduje się serce browaru - Warzelnia. Mogą Państwo obserwować pracę naszych piwowarów w trakcie warzenia, a na cały ogród roztacza się przyjemny aromat warzonego piwa.

Parownia - Poziom 0
Parownia nosi swoją nazwę od generatora pary, który znajduje się w tym pomieszczeniu, ale jednocześnie Szanowni Gości mogą sobie "wypuścić" parę, gdyż sala ta dostosowana jest dla osób palących. Urządzona w stylu nowoczesnym jest lubianym ciepłym i kameralnym miejscem z własną aurą i klimatem.

Dojrzewalnia - Poziom +1
Dojrzewalnia to unikatowa sala, która dzięki niepowtarzalnej atmosferze i wyjątkowemu klimatowi panującemu we wnętrzach sprzyja nie tylko organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych, ale również celebrowaniu różnorodnych okazji w gronie współpracowników czy rodziny. Wszystkie elementy Dojrzewalni stanowią perfekcyjnie stworzoną przestrzeń do urządzania wszelkich imprez firmowych, biesiad piwnych oraz rautów biznesowych.

Słodownia - Poziom -1
Słodownia, jak mówi sama za ciebie nazwa, to miejsce gdzie w dawnych czasach przechowywano słód. Zabytkowe piwnice z tradycyjnym kolebkowym sklepieniem o wysokości 6,5 m stwarzają niesamowite wrażenie. Do elementów dekoracyjnych wykorzystane są nasze kufle, w stolikach pod szybą znajduje się słód, a bar wykonany jest z worków słodowych. Całość tworzy niezapomniany spójny wizerunek!

Leżakownia - Poziom -1
Właśnie w Leżakowni za szybą umieszczone są tanki w których "odpoczywa" , "dojrzewa" , wyleguje się piwo, szykując się na spotkanie z naszymi gośćmi!

Antresola w Leżakowni - Poziom -1
To niezwykłe miejsce na kameralne spotkania, niewielkie konferencje czy biesiadne uczty. Przestrzeń daje Państwu poczucie odrębności i intymnej atmosfery w sąsiedztwie kadzi fermentacyjnych i leżakowych.

 

Eventy & przyjęcia

Kompleks Browar Lubicz to unikatowe miejsce. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze i wyjątkowemu klimatowi panującemu we wnętrzach, lokalizacja ta sprzyja nie tylko organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych, ale również celebrowaniu różnorodnych okazji w gronie współpracowników czy rodziny. W profesjonalny i niebanalny sposób możemy połączyć pracę z zabawą, a czarujące browarne sklepienia z przestronnymi salami konferencyjnymi. Niezwykłe piwnice, gdzie czuć zapach słodu i świeżo warzonego piwa, to jednak nie jedyny element nas wyróżniający. Częścią Browaru Lubicz jest również Restauracya Browarna, serwująca najwyśmienitszą kuchnię tradycyjną, opartą na lokalnych produktach. Wszystkie elementy Browaru Lubicz stanowią zatem perfekcyjnie stworzoną przestrzeń do urządzania wszelkich imprez firmowych, biesiad piwnych oraz rautów biznesowych.

 

Organizujemy m. in.:

Imprezy firmowe,
Bankiety i szkolenia,
Konferencje,
Urodziny i imieniny,
Wesela,
Komunie,
Chrzciny,
Stypy,
Wieczory kawalerskie i panieńskie.

 

ZAPRASZAMY NA WIRTUSLNY SPACER - kliknij

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Karolina | 13 wrzesień 2017
  • Ocena: 5
Zorganizowaliśmy wesele w Browarze Lubicz i jesteśmy zachwyceni poziomem obsługi. Zarówno my jak i goście uważamy, że wszystko było na najwyższym poziomie: wykwintne i przede wszystkim smaczne menu, serwis (dania dla 100 osób zostały podane błyskawicznie, do każdego dotarły ciepłe).
~monia | 1 grudzień 2016
  • Ocena: 5
byłam tam co prawda nie na weselu ale wystrój i klimat super, jedzenie bardzo dobre. Polecam!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]