[Restauracje]Pierwsze Piętro

Województwo: pomorskie
Miasto: Gdańsk
k. Gdynia, Sopot
Kod pocztowy: 80-850
Adres: ul. Rajska 6
Telefon: 884-802-300; 697-333-178; 509-911-217
Fax: ---
Strona www: www.pierwszepietro.pl
Ilość miejsc do: 250
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 929

Opis lokalu

Pierwsze Piętro

Pierwsze Piętro jest nowo powstałą firmą, która mieści się na piętrze Domu Technika NOT w Gdańsku przy ul. Rajskiej. Na trzon naszej oferty składa się kilka działalności. Jedną z nich stanowi kompleksowa obsługa konferencji, szkoleń, paneli dyskusyjnych, bali, bankietów i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Klient decydujący się na organizację wydarzeń w naszym lokalu może liczyć na kompletny serwis, począwszy od zagadnień organizacyjnych, aranżacji sali, dekoracji, układu stołów, przez obsługę gastronomiczną i cateringową, kończąc na doborze nagłośnienia, multimediów, zespołów artystycznych itp.

Pierwsze Piętro to również funkcjonująca od 9.00 klubokawiarnia. Możecie się Państwo napić u nas klasycznych kaw jak również ciekawych wariacji kawowych takich jak Capuccino freddo grecco lub Mugaccino. Przy przygotowywaniu kaw smakowych opieramy się na francuskich syropach Teisseire oraz własnych kompozycjach, jak chociażby nasz oryginalny syrop świąteczny. Bazą do wszystkich naszych napoi kawowych jest espresso z jednej z najlepszych palarni kawy na świecie illy z Triestu we Włoszech. Gwarancją idealnego smaku jest nasze zamiłowanie do kawy, umiejętności jak i najwyższej klasy ekspres ciśnieniowy włoskiej firmy Faema.

Dla miłośników aromatycznych herbat czeka u nas szeroki wybór smaków od firmy Richmont. Podawana w eleganckich dzbanuszkach zaspokoi  nawet najbardziej wymagających gości.

 

Pierwsze Piętro z racji na dogodną lokalizację w centrum miasta, dużą powierzchnię ( prawie 300 m²) oraz dużą elastyczność jeśli chodzi o dopasowanie powierzchni do wielkości imprezy, może być idealnym miejscem do zorganizowania bali, bankietów, imprez firmowych i okolicznościowych. Dzięki wykorzystanym w naszym lokalu ścianom mobilnym możemy zaaranżować odpowiednie wnętrze zarówno dla grup kilkunasto lub kilkudziesięcoosobowych  jak i takich do 250 osób przy bankiecie stojącym.

Klient decydujący się na organizację wydarzeń w naszym lokalu może liczyć na kompletny serwis, począwszy od zagadnień organizacyjnych, aranżacji sali, dekoracji, układu stołów, przez obsługę gastronomiczną i cateringową, kończąc na doborze nagłośnienia, multimediów, zespołów artystycznych itp.  Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować do oczekiwań gości zarówno od strony menu jak i organizacji przesterzeni oraz atrakcji. Zdecydowało się na nas już wiele firm, stowarzyszeń jak i placówek budżetowych. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]