[Restauracje]Restauracja Bohema

Województwo: lubelskie
Miasto: Zamość
Kod pocztowy: 22-400
Adres: ul. Stanisława Staszica 29
Telefon: 84 627 14 43
Fax: ---
Strona www: www.bohemazamosc.pl
Ilość miejsc do: 20
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 0.0
1 416

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Restauracja Bohema

Bohema jest jedną z najchętniej odwiedzanych zamojskich restauracji. Mieści się w zabytkowej kamienicy Bystrzyckiego, sąsiadującej bezpośrednio z Rynkiem Wielkim.

Kuchnia restauracji to gwrancja smaku z najwyższej półki. Część karty menu to dania typowo włoskie, które świetnie wpasowują się charakter Zamościa – „Padwy Północy”. Z drugiej strony potrawy regionalne z roztoczańską dziczyzną prezentują najlepsze smaki naszego regionu – Roztocza.

 

Kilka lat temu lokal został wyremontowany, przez co zyskał nowy, niepowtarzalny klimat. Restauracja Bohema jest idealnym miejscem do spotkań towarzyskich, jak i biznesowych.

W restauracji czeka ok.50 miejsc siedzących. Dodatkowo w sezonie letnim w ogródku kawiarnianym na Rynku Wielkim dysponujemy 92 miejscami. Nieodzowną częścią jest miła, fachowa obsługa, oryginalne jak i tradycyjne menu, które przypadnie każdemu smakoszowi do gustu. Latem zapraszamy do ogródka letniego, skąd można podziwiać Zamojską Starówkę oraz oglądać wydarzenia kulturalne, tj. koncerty, spektakle i tym podobne.

 

Bohema – samo słowo wprowadza w niesamowity, enigmatyczny klimat. Analizując pochodzenie etymologiczne pochodzi ono z języka francuskiego i oznacza cyganerię, a dokładnie jej środowisko artystyczne. Wyżej wymieniona grupa charakteryzowała się kontrowersyjnymi poglądami, posiadającymi najwięcej cech modernistycznych. Bohema nie oznacza samej społeczności, jest to w szerszym rozumowaniu wolność umysłowa, gdzie twórca/artysta nie jest ograniczony żadnymi normami czy konwenansami. Inaczej można ją określić jako wolność duszy, co za tym idzie wyzwolenie kreatywności i dowolna interpretacja otaczającego świata, na swój indywidualny sposób. Generalnie środowisko bohemy odznacza się wielką otwartością, a jej członkowie reprezentują odmienne poglądy, przez co jest jeszcze bardziej interesująca.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]