[Restauracje]Restauracja JaDka

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 50-132
Adres: ul. Rzeźnicza 24/25
Telefon: +48 (71) 343 64 61
Fax: ---
Strona www: www.jadka.pl
Ilość miejsc do: 50
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 236

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Restauracja JaDka

Restauracja jaDka położona w teatralnym zakątku miasta tuż obok staromiejskiego Rynku od lat zaprasza gości do jednego z najładniejszych zabytkowych wnętrz Wrocławia, gdzie pod ceglanymi sklepieniami, szlachetna inspiracja znalazła swój wyraz w uroku dostojnej bieli śląskiego haftu, wytwornym pięknie drewnianych aranżacji, ale przede wszystkim w szerokiej palecie tradycyjnych potraw kuchni staropolskiej i polskiej z akcentem kuchni śródziemnomorskiej.

 

Przygotowywane w restauracji specjały kuchni staropolskiej oraz współczesnej kuchni polskiej tworzą wachlarz różnorodnych gatunków mięs, ryb, tradycyjnych zup, wszelkich robionych w jaDce pierożków, pasztetów, sosów z borowików i smardzów.

Restauracja słynie z podawanej kaczki z jabłkami oraz dziczyzny, w sezonie z kurek w śmietanie i zupy dyniowej, a także z prawdziwego kisielu z żurawin. Dwa razy do roku z okazji świąt szef kuchni proponuje dodatkowe świąteczne menu tradycyjnych dań kuchni polskiej.

 

jaDka przy ul. Rzeźniczej 24-25 we Wrocławiu to szczególne miejsce nawiązujące do tradycji polskiego dworu, szlacheckiej ale nie tylko kuchni, gdzie obok dań z dzika czy sarny pojawiają się też pierogi, czy plastry wiejskiej kaszanki, magia miejsca, oprawa ze światła i kwiatów oraz profesjonalna obsługa zapewniają gościom maksimum komfortu przy spotkaniu z kuchnią polską.

 

Do dyspozycji odwiedzających są dwie sale, duża na 60 osób, mniejsza na 20 osób przeznaczona na spotkania biznesowe, konferencje z pełnym wyposażeniem audio-video albo na kameralne uroczystości rodzinne, przy organizowaniu spotkań firmowych, integracyjnych tradycją już jest indywidualne układanie menu, wina z najbardziej znanych regionów Europy oraz Nowego Świata z selekcją i opieką somelierską.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]