[Restauracje]Restauracja Krys-Stan

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-307
Adres: ul. Z. Malewskiej 2a
Telefon: 89 526-94-67; 606-923-017
Fax: ---
Strona www: www.krys-stan.com.pl
Ilość miejsc do: 100
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
8 993

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja Krys-Stan

Firma Gastronomiczna Krys-Stan powstała w 1990 roku. Nazwana tak została przez konsumentów, którzy zaproponowali tę nazwę w specjalnym konkursie ogłoszonym przez lokalną gazetę. Nazwa wywodzi się od imion właścicieli, Krystyny i jej męża Stanisława

 

Posiadamy 3 lokale gastronomiczne

Przepiękną i obszerną Restaurację na ul. M. Zientary Malewskiej przystosowaną do obsługi dużych imprez typu wesela , a także mniejszych bardziej kameralnych spotkań.

Drugi lokal to Karczma Krys-Stan przy ulicy Kolejowej 11A, której stylizowane wnętrze pozwoli w niezapomnianej atmosferze spędzić urocze chwile dając rozkosz podniebieniu serwowanymi potrawami.

Trzeci lokal to Bar przy ulicy Piłsudskiego, do którego można wpaść na smakowitą, niedrogą przekąskę, a także posilić się solidnym domowym obiadem za niewygórowaną cenę.

 

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Naszych Konsumentów.

 

Dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych kucharzy i barmanów. Przykładem służą Właściciele, którzy sami posiadają dyplomy mistrzowskie. Nasza kadra wciąż szkoli swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konkursach na których zdobywa wysokie nagrody.

Naszym atutem jest to, że wprowadzamy regionalne potrawy, aby podtrzymać tradycję warmińskich biesiad, przypominać doskonale smaki starszym, pokazywać młodym jak smaczna jest tradycyjna kuchnia polska.

Oferta naszych usług jest niezwykle różnorodna. Organizujemy wesela, bankiety imieniny, urodziny, chrzciny, stypy. Świadczymy szerokie usługi cateringu - zapewniamy kompleksową obsługę w domu lub w firmie u Konsumenta. Starania o maksymalne zadowolenie naszych gości zostały docenione przez liczne zakłady, szkoły i instytucje, na co mamy dowody w postaci wielu dyplomów z podziękowaniami.

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Jolanta | 30 czerwiec 2016
  • Ocena: 5
Byłam dzisiaj na obiedzie w restauracji.Wszystko było bardzo smaczne obsługa bardzo sympatyczna.Mam tylko jedną uwagę brakowało mi kawy z ekspresu.Zamówiłam na deser szarlotkę a na kawę poszłam do domu.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]