[Restauracje]Restauracja Nowa Łódź

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 90-330
Adres: ul. Piłsudskiego 76
Telefon: 530 730 017
Fax: ---
Strona www: www.nowalodz.pl
Ilość miejsc do: 50
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 0.0
9 723

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja Nowa Łódź

W trosce o najwyższą jakość usług cateringowych specjalizujemy się przede wszystkim w przygotowaniu i obsłudze bardziej kameralnych imprez i spotkań dlatego też nasz restauracja będzie idealnym miejscem na obiad po ślubie dla najbliższych lub małe wesele.

 

Proponujemy starannie dobrane potrawy i smaki - nasze menu zawsze tworzymy indywidualnie dla naszych Klientów w oparciu o ich konkretne potrzeby i sugestie. Wszystkie, nawet najprostsze dania podawane są w wyjątkowy sposób. Za każdym razem Szef Kuchni osobiście przygotowuje i nadzoruje powstawanie wszystkich potraw, a wina i alkohole są dobierane przez someliera.

 

Nasz oferta zawiera także organizację i obsługę imprez poza restauracją. Rozwijający się rynek usług cateringowych powoduje, iż ciągle inwestujemy w najlepszej jakości sprzęt, taki jak wysokiej klasy zastawa stołowa i bankietowa, bielizna stołowa, sprzęt cateringowy oraz wiele innych, by grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększało. Nasz własny transport sprawia, że jesteśmy niezależni tak w przypadku zaopatrzenia jak i dostaw naszych usług do Klientów w dowolne miejsce.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywane w branży gastronomiczno-hotelarskiej procentuje wyborem najlepszych i sprawdzonych dostawców, tak krajowych jak i międzynarodowych oferujących produkty spożywcze najwyższej jakości.

 

 Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~tersa | 6 październik 2014
Polecam-wspaniałe jedzonko,profesjonalna obsługa i bardzo miła atort ,tóry był zaserwowany z okazji jubileuszu to kunszt wykonawcy.Okej!!!!!!!!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]