[Restauracje]Restauracja Oaza

Województwo: śląskie
Miasto: Wielowieś
k. Lubliniec, Toszek, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Zawadzkie
Kod pocztowy: 44-187
Adres: ul. Główna 61
Telefon: 606 424 019; 32 233 60 77
Fax: ---
Strona www: www.restauracjaoaza.pl
Ilość miejsc do: 120
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
4 311

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja Oaza

 

"Miłość zaczyna się wtedy , kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje." 
J.W.v.Goethe

 

Co to jest wesele? Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi, trzymając się za ręce pragną iść razem przez całe swoje życie. W naszym domu weselnym Goście radośnie biesiadują, a jak wiemy Goście weselni to najcenniejszy skarb. Dlatego dbamy o to, by przyjęcie weselne miało niepowtarzalny charakter i było jak ze snu.

Suto zastawiony stół weselny ozdobiony żywymi kwiatami w blasku płonących świec sprawi, że każdy Gość weselny... Polak czy Anglik, Niemiec czy Marokańczyk przekraczając progi restauracji "Oaza" pozna śląską gościnność, zetknie się z kulinarną tradycją, poczuje smak swojskich rolad, tortu weselnego i własnoręcznie ucieranych placków ziemniaczanych.

 

Do dyspozycji Państwa jest sala balowa o wyjątkowo ciepłym klimacie, w której możemy ugościć 120 osób. Sala klimatyzowana, akustyczna, a na deskach parkietu można przetanczyć całą noc. Pod murami niewielkiego dziedzińca roztacza się urokliwy ogród porośnięty setkami barwnych kwiatów, szlachetnych krzewów i drzew, pieczołowicie pielęgnowany przez samych właścicieli.

Mogą państwo tam przeprowadzić sesje zdjęciowe bez opuszczania swoich Gości. Zdjęcia ślubne przy mostku, pod rajską jabłonią, czy romantycznie zaaranżowaną altaną, nabiorą szczególnego nastroju i pozostaną pamiątką przypominającą najpiękniejszy dzień w życiu.

 

Posiadamy samochód do wynajęcia, który zawiezie Was do ślubu, a w pracowni florystycznej udekorujemy go, i stworzymy pełen urody i wdzięku bukiet ślubny, butonierkę, wiązanki i kosze kwiatowe dla rodziców. W kwiaciarni można zamówić oryginalne prezenty i bony upominkowe na kwotę przez Państwa ustaloną.

Sala weselna posiada agregat prądotwórczy na wypadek brku zasilania ;) A dla Waszych maluchów mamy pokoik do zabawy, w którym mogą oglądać bajki, w 3D do samego rana :)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Eugeniusz | 12 wrzesień 2016
  • Ocena: 5
Kapitalna sala .Obsługa wspaniała z uśmiechem podają do stołu to jest bardzo ważne.Jedzeni nie trzeba doprawia takie pyszne.Byłem tylko 2 razy i pragnę by kiedyś tam znowu.POZDRAWIAM CAŁĄ OBSŁUGĘ.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]