[Restauracje]Restauracja Pod Żubrem

Województwo: łódzkie
Miasto: Spała
k. Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy: 97-214
Adres: ul. Wojciechowskiego 8
Telefon: 44 710 13 25, 503 162 462
Fax: ---
Strona www: www.podzubrem.pl
Ilość miejsc do: 200
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 876

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Restauracja Pod Żubrem

Bezpretensjonalna, ciepła, pełna starych ,oryginalnych mebli pochodzących ze spalskiego pałacu i myśliwskich trofeów będących pamiątkami związanymi z rosyjskim dworem carskim i prezydentem Polski Ignacym Mościckim. Restauracja pełna romantyzmu z dźwiękami muzyki na żywo stwarzająca wyjątkową i niezapomnianą atmosferę. Wyróżnia ją silne nawiązanie do spalskiej tradycji.

 

W restauracji znajduje się min. unikatowa kolekcja 160 poroży, a także wiele innych trofeów myśliwskich, w ogrodzie pomnik Prezydenta Ignacego Mościckiego, odtworzony tzw. "grzyb spalski" pokryty strzechą, a także stu letnie beczki, które zapewniają naszym gościom schronienie podczas imprez plenerowych w trakcie, których będą mogli posilić się przy grillu, ogrzać przy ognisku, a czas umili im ludowa kapela.

 

Po zostawieniu samochodu na całodobowo strzeżonym parkingu i minięciu ukwieconego ganku latem, a zasp śnieżnych i wiszących u dachu sopli - zimą, znajdziesz się w środku. Do dyspozycji gości mamy salę, w której mieści się antyczny bar z pałacu Cara, salę kominkową, oddzielną salę bankietową z wyjściem na ogród. Osoby ceniące sobie intymność zapraszamy do przytulnej kawiarni znajdującej się na piętrze.

 

Przez lata pracy zgromadziliśmy wiele doświadczeń w organizacji imprez. Stworzyliśmy doborową drużynę zajmującą się organizacją i obsługą wesel, bankietów, konferencji, przyjęć okolicznościowych i plenerowych oraz cateringiem. Zapewniamy obsługę multimedialną szkoleń i konferencji

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Beata | 14 październik 2017
  • Ocena: 5
Sympatyczna i sprawna obsługa,krótki czas oczekiwania.Bardzo smaczne,świeże i gorące potrawy.Lokal czysty,z wystrojem,który może się podobać,ale nie musi każdemu.I to,co ma dla mnie duże znaczenie-czysta i ładnie pachnąca toaleta.Jeżeli znów zgłodnieje w Spale,na pewno tam wrócę.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]