[Restauracje]Restauracja Rozdroże

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-461
Adres: Aleje Ujazdowskie 6
Telefon: (22) 621 11 58; 605 310 383
Fax: ---
Strona www: www.restauracjarozdroze.pl
Ilość miejsc do: 120
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 096

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja Rozdroże

Są w życiu chwile, które nie mogą obyć się bez uroczystej oprawy. Ślub, studniówka, rocznice – wszystkie te wydarzenia są dobrą okazją do zorganizowania imprezy. Restauracja Rozdroże otwiera swoje podwoje i zaprasza na przyjęcie. Jeśli poszukujesz miejsca gdzie można zorganizować wesele, wieczór kawalerski czy panieński, wybierz właśnie Rozdroże.

Każda odbywająca się w naszej restauracji impreza jest indywidualnie przygotowana we współpracy z Klientem. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Zarówno menu, jak i cała organizacja uroczystości jest szczegółowo omawiana z osobą, która zamawia u nas przyjęcie. Dołożymy wszelkich starań, by Państwa przyjęcie było niezapomnianym przeżyciem. W każdy szczególny wieczór, który spędzą Państwo w naszej restauracji wkładamy całe serce, wszystkie swoje umiejętności i doświadczenie restauratorskie.

 

Dania, które zostaną podane na Państwa przyjęciu pochodzą z naszego menu, ale dostosowujemy je do Państwa oczekiwań. Kuchnia polska i europejska to nasza specjalność. Organizując u nas event mają Państwo pewność, że wszystko będzie pyszne, gustownie podane i pierwszej świeżości. Nasze potrawy przygotowujemy tylko ze świeżych i wysokiej jakości składników. Wiemy, że najważniejszy jest smak i przyjemność z jedzenia.

 

Zdajemy sobie sprawę, że w dobie powszechnego kryzysu, wielu naszych Klientów oczekuje stosunkowo niskich kosztów imprezy. Restauracja Rozdroże posiada bardzo konkurencyjne ceny, co w połączeniu ze świetną lokalizacją (tuż obok Łazienek Warszawskich) i znakomitą kuchnią sprawia, że goście chętnie korzystają z naszej oferty.

Ustalamy jasne zasady dotyczące organizacji imprez w naszej restauracji - nie muszą się Państwo obawiać kruczków prawnych czy ukrytych kosztów. Uczciwość wobec Klientów to nasza fundamentalna zasada!

 

Nasza restauracja oferuje także obiady dla grup zorganizowanych. Jeśli poszukują Państwo miejsca na posiłek podczas wycieczki lub chcą zamówić lunch dla swoich pracowników, zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy pakiety posiłków w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]