[Restauracje]Restauracja Szkiełka

Województwo: łódzkie
Miasto: Łowicz
Kod pocztowy: 99-400
Adres: ul. Św. Floriana 11
Telefon: 602 574 891 / 46 830 02 12
Fax: ---
Strona www: www.szkielkalowicz.pl
Ilość miejsc do: 200
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (46)
Śr. ocena lokalu: 4.9
12 894

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja Szkiełka

Restauracja Szkiełka w Łowiczu to nowoczesny, klimatyzowany lokal położony nad rzeką Bzurą otoczony zielenią Parku Błonie, 5 min drogi spacerem od centrum miasta.

Organizujemy:

* przyjęcia weselne
* przyjęcia komunijne
* szkolenia
* konferencje

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie niezależne od siebie sale:

 

* Sala Bankietowa - klimatyzowana sala o dużej przestrzeni, przeznaczona dla 350 osób, zaopatrzona w szatnię barek oraz odrębne wejście bezpośrednio nad rzekę Bzurę. Dancefloor wyłożony specjalnym afrykańskim drewnem będzie dużym atutem dla osób które lubią potańczyć przy dźwiękach dobrej muzyki.

Oprawę muzyczna zapewni zespół lub DJ (do wyboru gości). Stoły dekorujemy zawsze świeżymi kwiatami, dobranymi w zależności od okazji. Specjalne dekoracje przygotowujemy na życzenie klienta.

 

* Sala Klubowa - przewidziana jest dla 70 osób, z profesjonalnym barem dobrze zaopatrzonym w alkohole z całego świata, posiada odrębne wejście do ogródka, gdzie goście mogą odpocząć w cieniu parasoli.

Dodatkowo do dyspozycji gości przygotowaliśmy duży grill Duża przestrzeń dla osób lubiących potańczyć, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie zapewnią Państwu  naprawdę udana zabawę.

Przy większej ilości gości możliwość łączenia sal. 

 

Oferujemy również przygotowanie dań zimnych i gorących oraz obsługę w wybranym przez Państwa miejscu - catering.

 

 

Zapraszamy do kontaktu!!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (46)

~Agnieszka | 28 kwiecień 2017
 • Ocena: 5
Fantastycane miejsce na imprezy, a szczególnie po remoncie, po którym Szkiełka bardzo zyskały. Teraz są naprawdę bardzo efektowne i eleganckie. Zrobiły na mnie wrażenie. Atmosfera była wyśmienita, jedzenie super, a obsługa bardzo sympatyczna.
~Beata | 5 kwiecień 2017
 • Ocena: 5
Restauracja jest super. Dają bardzo dobrze zjeść, obsługa jest uczynna, a atmosfera bardzo przyjemna. Byłam na kilku imprezach w Szkiełkach i wszystkie były bardzo udane.Ostatnio byłam na rocznicy ślubu koleżanki i bawiliśmy się doskonale przy dobrej muzyce i wyśmienitym jedzeniu.
~Krystyna | 13 marzec 2017
 • Ocena: 5
Doskonała restauracja.Jedzenie podają znakomite i w miły sposób. Bawić się i tańczyć jest gdzie. a atmosfera sprzyja zabawie. Ogólnie na pięć z plusem.
~Arkadiusz | 2 marzec 2017
 • Ocena: 5
Do Szkiełek zostałem zaproszony przez znajomego i lokal zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - ładnie położony i zadbany. Wszyscy goście świetnie się bawili i wszyscy byliśmy zachwyceni jedzeniem. Wszystkiego było dużo, różnorodne i bardzo smaczne. Sympatyczny personel i ładne wnętrza dopełniały obrazu. Imprezę wspominam bardzo dobrze.
~Monika | 17 luty 2017
 • Ocena: 5
W Szkiełkach bawiłam się doskonale i nie tylko ja ale wszyscy zaproszeni na rocznicę ślubu moich przyjaciół goście. Jedzenia było w bród, a wszystko szalenie apetyczne i bardzo smaczne. Personel sprawiał,że atmosfera była wspaniała i sprzyjała dobrej zabawie. Impreza wypadła fantastycznie.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]