[Restauracje]Restauracja Zaścianek

Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-230
Adres: ul. Turystyczna 47
Telefon: 81 740 00 10, 602 332 727, 795 434 117
Fax: ---
Strona www: www.restauracjazascianek.pl
Ilość miejsc do: 260
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
2 604

Opis lokalu

Restauracja Zaścianek

Zaścianek to restauracja Na Szlaku Trzech Kultur, która promuje kulturę staropolską ale także kultury zaprzyjaźnionych z nami wschodnich sąsiadów oraz kulturę żydowską. Oprócz szerzenia wielokulturowości Lublina w Restauracji Zaścianek można spotkać kulinarnych mistrzów z całej Polski i poznać mistrzów ginących zawodów.

Restauracja wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą oraz pyszną kuchnią, czyli tym co najważniejsze w takim miejscu. Potrawy przyrządzamy według staropolskich receptur w nowoczesnym wydaniu poprzez wykorzystanie nowatorskich technik kulinarnych. Pasja, zapał i ciągła chęć do tworzenia nowych koncepcji gwarantuje wam wykwintną kuchnię. Turysta XXI wieku odwiedzający restaurację może liczyć na pokrzepienie ciała i ducha.

 

Wesela

Nasz zespół sprawi, że Państwa wesele będzie jedyne w swoim rodzaju! Powierzając nam organizację tej uroczystości, nasi Klienci mogą być pewni, że zadbamy o każdy szczegół, a Oni będą mogli w spokoju cieszyć się wymarzonym przyjęciem.

Nasza sala weselna pomieści do 260 osób.

 

Specjalnie dla Młodej Pary pomyśleliśmy o korzystnych cenach (od 160 zł/osoba do 230 zł/osoba). W cenie zawarte jest pełne menu łącznie z alkoholem i napojami bez limitów, przekąskami, ciastem oraz tortem weselnym. Aby nikt nie bawił się z pustym żołądkiem, przekąski ciepłe podawać będziemy co dwie godziny począwszy od obiadu weselnego. Przerwy w zabawie uatrakcyjnią stół wiejski i stół kawowy, także zawarte w cenie.

 

Nasz kucharz wyczaruje dla Gości wykwintne dania kuchni polskiej, w tym przykładowo galantyny, rolady rybne i wieprzowe, wędzone oraz pieczone wędliny własnej produkcji, lustra rybne, czy też pieczone udźce wieprzowe, prosiaki, indyki bądź gęsi. Jesteśmy także otwarci na sugestie odnośnie tego, co ma się znaleźć na weselnym stole.

Oferujemy wszelką pomoc przy doborze kapel weselnych i dodatkowych atrakcji.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]