[Restauracje]Restauracja u Jakuba

Województwo: pomorskie
Miasto: Pruszcz Gdański
k. Gdańsk, Gdynia, Sopot
Kod pocztowy: 83-000
Adres: ul. Wojska Polskiego 9
Telefon: 58 625 25 82; 602-249-828
Fax: 58 682 36 14
Strona www: www.ujakuba.eu
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 4.6
4 005

Video prezentacje

Opis lokalu

Restauracja u Jakuba

Witamy Państwa w restauracji  „u JAKUBA”.  To niezwykłe miejsce gdzie dobra kuchnia łączy się z magią niepowtarzalnego klimatu  i wystroju wnętrz . Dobra lokalizacja restauracji, stylizowanej na charakterystyczny dla rejonu Pruszcza Gdańskiego  XIX w dom podcieniowy, położonej nad historycznym kanałem Raduni , bezpośrednio przy Szlaku bursztynowym, prowadzącym do położonej niedaleko faktorii rzymskiej oraz bliskie sąsiedztwo zabytkowego XIV w. kościoła czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym i wyjątkowym.  U nas odnajdziecie Państwo  harmonię smaku ukrytą w  tradycji  kuchni staropolskiej .

W tym niezwykłym miejscu będziecie mieli  Państwo również niejedną okazję uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych Pruszcza Gdańskiego. Wernisaże, koncerty, wieczory kulturalne, pokazy i prezentacje sztuki kulinarnej- to wszystko możecie odkryć w naszych progach. Przez cały czas pobytu w murach naszej restauracji będzie Państwu towarzyszył „duch karczmarza Jakuba”, którego legenda została opowiedziana na kartach naszego niezwykłego MENU.

 

Dysponujemy w naszym lokalu dwoma salami. Sala restauracyjna na parterze, pięknie zdobiona rzeźbionymi elementami z drewna  i stylizowanym kominkiem  pozwala przy dźwiękach fortepianu i smaku wykwintnej kuchni na miły wypoczynek.  Z sali tej możecie Państwo przejść  bezpośrednio na dwa przylegle tarasy  ze stolikami i parasolami  gdzie  w ciepłe i słoneczne dni będziecie mogli rozkoszować się pięknem otaczającej naszą restaurację przyrody.

Do sali bankietowej na piętrze budynku, utrzymanej w stylu decoupage, poprowadzą Państwa marmurowe stopnie nad którymi będziecie mogli podziwiać piękne obrazy. Sala ta oddaje do dyspozycji naszym gościom  duży i pięknie  rzeźbiony bar , w których będzie  można skosztować rozmaitych trunków z różnych stron świata. Bezpośrednie połączenie sali z kuchnią pozwoli Państwu na korzystanie również tutaj z pełnej oferty restauracyjnej  naszego lokalu.

 

Restauracja U Jakuba dysponuje ilością 150 miejsc dla gości na sali bankietowej oraz 120 miejscami na sali restauracyjnej. 

Dbamy o to by każdy gość naszego lokalu czuł się u nas komfortowo. Wychodząc na przeciw klientom z małymi dziećmi zapewniliśmy naszym milusińskim krzesełka dziecięce , przewijak oraz kącik zabaw.

 

Serdecznie zapraszamy
Barbara i Ryszard Mizera

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]