[Restauracje]Statek Missisipi

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
k. Statek na Kanale Żerańskim
Kod pocztowy: 03-194
Adres: Płochocińska
Telefon: 501 595 695
Fax: ---
Strona www: www.missisipi.com.pl
Ilość miejsc do: 100
Cena od: 160zł
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 3.0
1 840

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Statek Missisipi

W Warszawie po Kanale Żerańskim pływa nowy statek wycieczkowy Missisipi. Na statku znajduje się ciekawa restauracja serwująca wyjątkowo dobre jedzenie. Specjalnością restauracji jest m.in. wyśmienita zupa rybna i oryginalne dania z ryb. W ofercie mamy również rejsy po Wiśle, pływamy po Zalewie Zegrzyńskim, a nawet do Pułtuska. Statek zabiera do 200 pasażerów. Do dyspozycji są dwa pokłady - dolny, główny z klimatyzowaną salą restauracyjną i górny, otwarty.

Ze statków pasażerskich w Warszawie tylko Missisipi oferuje taki komfort. Specjalnie dla Ciebie możemy zorganizować luksusowy rejs all inclusive. W Warszawie jest to nowe miejsce eventowe, idealne do organizacji atrakcyjnych imprez okolicznościowych. Imprezy mogą się odbywać również w czasie rejsu. Posiadamy ofertę dla każdego.

 

Właścicielem tego statku jest kpt. żeg. śród. Stanisław Orłowski wraz z żoną Danutą. Od 15 lat są armatorami świadczącymi usługi żeglugowe. Pomysł stworzenia własnej, pływającej restauracji narodził się dwanaście lat temu. Jej budowa odzwierciedlałaby bowiem dwie największe pasje kapitana: miłość do wody oraz dobrego, domowego jedzenia. By zrealizować swoje wielkie marzenie, kapitan Orłowski rozpoczął prace nad projektem statku – restauracji.

Budowę statku zakończono w 2010 roku. Ze względu na kształt i sylwetkę jednostki zbliżoną do tylnokołowców z rzeki Mississippi statek dostał nazwę Missisipi i został zacumowany na kanale Żerańskim. Restauracja szybko zyskała stałych klientów, którym odpowiadała nie tylko smaczna kuchnia, ale także spokojna, ciepła atmosfera tam panująca. Statek Missisipi jest jedyną pływającą restauracją i największym statkiem pasażerskim śródlądziu.

 

Zapraszamy Serdecznie!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Małgorzata, Maryla i Ania. | 7 sierpień 2016
  • Ocena: 5
Byłam dzisiaj na statku z koleźankami. Super miejsce, przesympatyczna obsługa, piękny widok, no i przepyszne naleśniki ze szpinakiem. Brawa dla kucharza. Polecam to miejsce, przynajmniej po pierwszej wizycie byłyśmy bardzo zadowolone. Napewno tu wrócimy.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]