Wyślij zapytanie
508... pokaż numer
Wyświetleń: 597

Opis

Bubble&Rolls - lody tajskie na wesele

Chcesz zaskoczyć swoich gości spektakularnym pokazem przygotowania lodów na Waszych oczach? A może pragniesz, by na Twojej imprezie pojawiły się lody w 100% naturalne – przygotowane z wybranych przez Ciebie składników? A może po prostu uwielbiasz lody i nie wyobrażasz sobie imprezy bez oryginalnie podanych lodów rolowanych?

Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji, pysznych, naturalnych lodów i jednocześnie niebanalnego ich podania to trafiłeś w dobre ręce.
Nasze lody przygotowywane są za każdym razem z niebywałą dbałością zarówno o walory smakowe, jak i wizualne. Wiemy, że prawdziwa uczta zaczyna się już od zobaczenia deseru, a pełnia zadowolenia zależy od jego smaku! Wiemy też, że każdy człowiek ma swój ulubiony smak loda, a my jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Na miejsce zabieramy całą gamę dodatków, które uczynią każdy deser indywidualnym zamówieniem i gwarantują zadowolenie każdego gościa – a przecież dobra impreza to taka, na której każdy czuje się fantastycznie!

Przygotowujemy lody na oczach gości, więc każdy wie, co dokładnie znajduje się w jego deserze. Dodatkowo pokaz przygotowania deseru jest ogromną atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Lody powstają na specjalnie chłodzonym blacie maszyny a następnie są zjawiskowo rozprowadzane po blacie i rolowane w wyśmienite rurki lodowe.

W napisie Love umieszczamy za zgodą klienta zdjęcie Młodej Pary lub solenizanta :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maciek 2018-03-22 18:31:16

Ocena: 5

Smaki, ekskluzywne podanie pozwalają przepięknie podkreślić wagę weselnej uroczystosci. Dziękujemy w imieniu swoim i gości!!

P Patrycja 2018-02-08 17:46:25

Ocena: 5

Bubble&Rolls bylo na naszym weselu, to była nasza najlepsza decyzja, atrakcja przypadła do gustu wszystkim gościom, i tym małym i dorosłym :) do tego lody, jakie serwowali były najsmaczniejszymi jakie jadłam z mężem w życiu! I ogromny wybór smaków - polecamy każdemu współpracę z Bubble&Rolls. Dziękujemy za uświetnienie naszego wesela :) Patrycja i Radek

Tagi: Chodzież, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót