Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Dr Selfi Fotobudka-Śląsk.pl Najlepsza fotobudka na wesele na Śląsku

Tunelowa 24b/9, Katowice

W pobliżu: Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Knurów, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

508... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 636

Opis

Dr Selfi Fotobudka-Śląsk.pl Najlepsza fotobudka na wesele na Śląsku

Dr Selfie Fotobudka Śląsk zaprasza wszystkie osoby, firmy zainteresowane uatrakcyjnieniem swojego wesela, imprezy, czy też wydarzenia do współpracy.

Nasza firma działa na rynku od 2010 zdobywając w tym czasie kilkuletnie doświadczenie, a sama marka Dr Selfie setki zadowolonych klientów na terenie całego kraju.

Fotobudka Śląsk, Katowice. Obsługujemy klientów z całego województwa śląskiego oraz województw ościennych.
Siedziba firmy mieści się Katowicach, dojeżdżamy jednak bezpłatnie do klientów z regionu całej konurbacji górnośląskiej - tj. Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Zabrza, Gliwic, Mysłowic, Bytomia, Rudy Śląskiej, Chorzowa, jak również miast takich jak: Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Jeśli planujesz wesele, imprezę poza wyżej wymienionym regionem to również nie problem! Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość zamówienia i wynajmu fotobudki na wesele, swoją imprezę w dowolnie wskazanym miejscu.

Rabaty przy wynajmie Fotobudki Śląsk

 • 5% zniżki na pierwszy wynajem fotobudki!


Rabat dotyczy pakietów: Standard; Premium; VIP.

 • 7% zniżki na organizację wynajmu na wesela, imprezy od poniedziałku do czwartku.
 • 2,5% zniżki za każdego poleconego klienta, z którym podpiszemy umowę.


Łączny maksymalny rabat dla klienta – 15%.


Zasady współpracy z Fotobudka Śląsk


Zakres współpracy jest niezwykle prosty i bezproblemowy. Planując wesele, imprezę z wykorzystaniem fotobudki wybierasz pakiet godzinowy na jaki chciałbyś wynająć urządzenie ( fotobudkę ) bądź ustalasz indywidualnie warunki wynajmu.
Wystarczy abyś skontaktował się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Ustalamy wspólnie:

 • termin
 • godziny, w których dla Państwa gości dostępna będzie fotobudka z asystą animatora


Dodatkowo w przypadku wynajmu fotobudki na wesele, imprezę firmową oferujemy:

zaawansowaną personalizacja grafiki zdjęć (własna grafika, tekst, logo na zdjęciach wykonanych z fotobudki)

Formę współpracy oficjalnie potwierdzamy poprzez podpisanie umowy.

W dniu wesela, imprezy przyjeżdżamy z fotobudką w ustalone miejsce. Obsługa i rozstawienie fotobudki wymaga od 7 do 9m2 powierzchni, dostępu do sieci zasilania 230V, oraz stolika do rozłożenia gadżetów dla gości.
Wsparcie animatora pozwala na zapoznanie się z zasadami działania, możliwościami i funkcjami fotobudki oraz pomoc w obsłudze technicznej urządzenia.

Jak działa sama fotobudka??

Fotobudka to mobilna maszyna do robienia zdjęć, oferująca możliwość natychmiastowego wydruku na profesjonalnym i trwałym papierze fotograficznym. Urządzenie wyposażone jest w 19″ calowy ekran dotykowy z przyjemnym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, na którym uczestnicy imprezy zarządzają swoją sesją.

Nasza fotobudka oferuje możliwość wydruku zdjęć w formatach 10×15 bądź 5×15 cm (tzw. paseczki)

Wykonane zdjęcia w trakcie sesji można bezpośrednio z urządzenia poza wydrukiem, wysłać na własnego maila czy też opublikować w mediach społecznościowych poprzez Facebooka!
Co nas wyróżnia na tle konkurencji

W ramach współpracy staramy się podchodzić maksymalnie elastycznie do wymagań i Państwa predyspozycji.
Oferowane przez nas pakiety uwzględniają zniżki na wesela, eventy organizowane w tygodniu ( od poniedziałku do czwartku), oraz rabaty dla naszych klientów na pierwszy wynajem urządzenia.

Oferowane przez nas fotobudki to profesjonalnie wykonany sprzęt najwyższej jakości, posiadający odpowiednie certyfikaty CE, deklaracje bezpieczeństwa PPOŻ. ( wymagane przy obsłudze imprez masowych).

Samą foto-budkę tworzą dwa aluminiowe moduły. Dzięki zaawansowanemu i zdalnie sterowalnemu oświetleniu mamy możliwość doboru barwy i jasności światła, co zapewnia najwyższą jakość wykonywanych zdjęć.
Stosowane przez nas oprogramowanie umożliwia pełną personalizację zdjęć poprzez zastosowanie indywidualnie dobranej grafiki, logotypów, tekstów. Dodatkowo funkcjonalność naszej fotobudki umożliwia zastosowanie „greenscreenu” dzięki czemu elektronicznie możemy zastosować dowolnie wybrane przez Państwa tło.

Wynajmując fotobudkę w Dr Selfie Fotobudka-Śląsk w porównaniu do konkurencji zyskujesz:

 • Nielimitowane wydruki,
 • Darmowy dojazd w cenie pakietu,
 • Dostęp do ponad 130 super gadżetów!
 • Wybór spośród 5 najwyższej jakości teł tematycznych,
 • Możliwość wygenerowania dowolnego tła dzięki wykorzystaniu greenscreen’u,
 • Bezpłatne wsparcie animatora,
 • Możliwość wygenerowania animacji ze zdjęć!
 • Personalizację grafiki ( wydrukowane zdjęcia z fotobudki zawierać mogą Logo, teksty bądź hasła reklamowe, własną grafikę dostosowaną do typu imprezy, kolorystycznej aranżacji wesela),
 • Możliwość bezpośredniej wysyłki zdjęć na Facebooka!
 • Działamy legalnie! – zawsze otrzymasz rachunek bądź fv.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Katowice, FotoVideo, FotoBudka

Powrót