Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Drink Masters - Profesjonalna Obsługa Barmańska

Gdańsk

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Puck, Sopot, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Czersk, Słupsk, Słupsk, Bytów, Łeba, Miastko, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Malbork, Tczew, Chojnice, Czułchów, Ustka, Lębork, Sztum, Prabuty, Gniew, Władysławowo, Skórcz, Dzierzgoń, Bursy, Czarne

Pomorskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

500... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 577

Opis

Drink Masters - Profesjonalna Obsługa Barmańska

Dlaczego my?

Drink Masters to firma usługowa oferująca klientom profesjonalną obsługę barmańską
na weselach, imprezach zamkniętych, firmowych i okolicznościowych.

Zapewniamy profesjonalna obsługę na najwyższym poziomie

Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów sztuki barmańskiej, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych klubach, barach, restauracjach czy hotelach. Oprócz tego nasi barmani są wykładowcami prowadzącymi Profesjonalne Kursy Barmańskie Masters of Bartenders, co świadczy o ich najwyższej klasy profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu. Jako jedyni oferujemy obsługę przez osoby, które nie tylko są znakomitymi barmanami ale także uczą innych tego zawodu! Nasi barmani ukończyli również wiele szkoleń oraz otrzymali wiele wyróżnień czy dyplomów.

Indywidualne menu drinków i koktajli


Dopasowujemy sie do Waszych potrzeb, wymagań i możliwości finansowych. Na Waszym weselu serwowane będą tylko wybrane przez Państwa wcześniej koktaile. Dzięki temu ta noc będzie jedyna w swoim rodzaju a każdy z gości będzie mógł sobie wybrać ulubionego drinka.

Posiadamy własny mobilny bar weselny

Zaskocz swoich gości! Poczuj odrobinę luksusu mając na swoim weselu barmana z własnym weselnym barem, który przez całą imprezę będzie przygotowywał wyśmienite drinki dla Ciebie i Twoich gości. Z naszym barem weselnym zwanym wedding barem dojedziemy na Twoją imprezę.

Spraw by na Twoim weselu goście mogli wypić toast za młodą parę znakomitymi drinkami a nie tylko wódką ze stołów... Barmani na weselu to gwarancja dobrej i udanej zabawy.

Dojazd na terenie Trójmiasta gratis

Na miejsce imprezy dojeżdżamy we własnym zakresie. Działamy na terenie całego kraju. Dojazd na terenie Trójmiasta jest całkowicie za darmo!

Drinki Molekularne

Nasi barmani weselni są w stanie przygotować dla pary młodej specjalne drinki molekularne.
Jako pierwsi i jedyni w Polsce mamy je w swojej ofercie! Drinki molekularne powstają dzięki połączeniu kilku dziedzin: barmaństwa, chemii i fizyki. Są bardzo trudne, skomplikowane i pracochłonne w przygotowaniu. Jednak na specjalne życzenie możemy je wykonać dla Was na Waszym weselu np. na uroczysty toast! :)

Ozdoby drinków mogą być wykonane metodą carvingu


Carving czyli artystyczne rzeźbienie w owocach kojarzy się raczej z kucharzami niż z barmanami. Jednak my jako firma innowacyjna i nowatorska jako pierwsi w Polsce możemy wcześniej przygotować specjalne ozdoby drinków wykonane metodą carvingu. Twoi goście weselnie zapewne pierwszy raz w życiu zobaczą rzeźby w owocach!

Wyposażenie baru gratis!

Za wszelkie słomki, rurki, mieszadełka, serwetki, podstawki, przyprawy oraz sprzęt i urządzenia barowe nie pobieramy dodatkowych opłat!

Możliwość zakupu alkoholi i napojów przez naszą firmę

Każdorazowo z każdym klientem ustalamy indywidualne menu drinków i cocktaili oraz pomagamy ustalić przy danej liczbie gości niezbędną ilość każdego rodzaju alkoholu, soku czy innego składnika.

Jeżeli jednak po ustaleniu niezbędnego zaopatrzenia w towar chcecie Państwo abyśmy to my zakupili te składniki to zrobimy to kupując wszystkie alkohole, napoje, soki i owoce po cenach sklepowych bez dodatkowej marży.

Możliwość zakupu wódki weselnej :

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Komers możemy załatwić różnego typu wódki weselne, alkohole regionalne wraz z dowozem

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót