Wyślij zapytanie
663... pokaż numer

Opis

‼️Studyjna jakość zdjęć - Nr 1 na Śląsku‼️

Szukacie Fotobudki na wesele innej niż wszystkie? Chcecie zaskoczyć znajomych nieszablonowymi gadżetami? Ta oferta jest właśnie dla WAS! Posiadamy najwyższej jakości drewniane gadżety do fotobudki, których nie spotkacie nigdzie indziej! Gadżety wykonywane są przez nas samych jak również realizowane na specjalne zamówienie według naszych unikatowych pomysłów. 

Nasza FOTOBUDKA zapewni Państwu niezwykłą zabawę, a wydrukowane zdjęcia pozostaną jako niezapomniane wspomnienia i pamiątka, do której będziecie Państwo wracać z uśmiechem przez wiele lat ❤️ Posiadamy profesjonalne fotobudki wyposażone w sprzęt klasy premium oraz zewnętrzne studyjne oświetlenie zamontowane na korpusie fotobudki.

Gwarantujemy dużo wyższą jakość zdjęć oraz wydruków dzięki wykorzystaniu innego typu drukarek/aparatów. Nie korzystamy z najtańszych rozwiązań tj. drukarek firmy DNP oraz aparatów Canon 1200D/1300D.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania przykładowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Każdy pakiet weselny zawiera:
Opiekę animatora 
✅ Nielimitowaną ilość zdjęć
✅ Pakiet ponad 200 unikalnych gadżetów do zdjęć
✅ Możliwość wyboru jednego z 12 profesjonalnych teł fotograficznych
✅ Zaprojektowanie unikatowej ramki wydruku
✅ Opcje instagramowych filtrów do zdjęć
✅ Opcje Video (np. życzenia dla Młodej Pary) / GIF
✅ Pendrive ze wszystkimi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości wręczany zaraz po zakończeniu zlecenia
✅ Galerię chronioną hasłem udostępnianą max 48h po zleceniu
✅ Dojazd do klienta 

Album / Księga Gości 

Uważamy, że album tworzony przez gości na weselu jest najlepszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Z tego powodu oferujemy najwyższej jakości albumy ręcznie wykonywane przez polską manufakturę. Albumy posiadają okładkę z naturalnego płótna introligatorskiego, zawierają 25 szytych kart / 50 stron o gramaturze 250g, a co najważniejsze są w pełni personalizowane pod klienta. Istnieje możliwość wyboru koloru okładki, wycięcia na zdjęcie 5x15, 10x15 lub 15x20, zadrukowania 1 strony tekstem powitalnym oraz wykonania grawera na okładce w wybranym kolorze! Taki album będzie pamiątką na lata, dlatego postawiliśmy na jakość! 

Promocyjne wideo: https://youtu.be/3Ui9xm-DVGw
Opinie klientów: https://www.facebook.com/pg/fotobudka.epicevents/reviews/?ref=page_internal

Znajdź nas na facebooku! 

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u na którym będziecie mogli Państwo zobaczyć opinie naszych klientów, relacje z wykonanych przez nas zleceń jak również zdjęcia z naszymi oryginalnymi gadżetami.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siemianowice Śląskie, FotoVideo, FotoBudka

Powrót