Wyślij zapytanie
508... pokaż numer

Opis

Fajerwerki Biegun

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoje wesele?
Oferujemy produkty pirotechniczne, które mogą być idealnym ukoronowaniem każdej imprezy!
Dzięki nam twoje wesela nabierze szczególnego charakteru!

Ile kosztuje pokaz fajerwerków na weselu?


Trudno jest nam jednoznacznie oszacować koszt wiążący się z organizacją pokazu fajerwerków na weselu.
Niemniej jednak możemy powiedzieć co wpływa na cenę takiej atrakcji.
Podstawowym elementem jest długość trwania pokazu oraz jego dynamika.
Oczywistym jest, iż przygotowanie dłuższego pokazu sztucznych ogni na weselu wiązać będzie się z większym wydatkiem, ale co ważniejsze – z lepszym efektem.

Kolejnym elementem jest wybór wykorzystywanych fajerwerków. Jesteśmy bardzo elastyczni i bez najmniejszego problemu dostosujemy się do budżetu, którym dysponujesz.
Uwzględniając jego wielkość zaproponujemy dla Ciebie najlepszy i najbardziej efektowny układ wystrzałów fajerwerków, które utwierdzą wszystkich w przekonaniu, że Twoje wesele było wyjątkowe.

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny weselnego pokazu fajerwerków.
Zwróć szczególną uwagę również na to, że cena zależna jest od tego, czy zdecydujesz się na zakup zestawu fajerwerków do samodzielnego odpalenia, czy też zechcesz, aby zajęli się tym profesjonaliści.

Zestawy do samodzielnego odpalenia

Decydując się na zakup fajerwerków na wesele, które odpalisz samodzielnie liczyć musisz się z kosztem w przedziale od 100 do 2000zł.

Pokaz weselnych fajerwerków z profesjonalną obsługą

Jeśli zdecydujesz zaufać się naszej firmie, to przygotujemy dla Ciebie weselny pokaz, który zachwyci wszystkich Twoich gości.
Ceny organizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych zaczynają się od 1500 zł.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację pokazu?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy przygotować samodzielny pokaz ślubnych fajerwerków czy też powierzyć to specjalistom, to pragniemy przedstawić Ci kilka argumentów, które przemówić powinny na korzyść zatrudnienia pirotechników.

Zlecając nam przygotowanie pokazu na Twój ślub możesz być pewien, że zadbamy o to, aby organizowany pokaz był w pełni bezpieczny i bardzo atrakcyjny.
Do każdego pokazu podchodzimy indywidualnie, możesz być więc pewien, że specjalnie dla Ciebie wyreżyserujemy scenariusz pokazu, który Cię zachwyci.
Dbamy o każdy szczegół, taki jak na przykład dobór podkładu muzycznego, który spójny będzie z efektownymi wystrzałami.

Zlecając nam przygotowanie pokazu weselnego możesz być spokojny o to, że zrealizujemy go w ten sposób, że na pewno będziesz zadowolony!Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót