Wyślij zapytanie
500... pokaż numer

Opis

FotoBudka na Twoją imprezę wesele, komunie, urodziny wynajem FotoBudki

Nowość na naszym rynku ale atrakcja znana od wielu lat na zachodzie. FotoBudka to świetny pomysł na niezwykłą i spontaniczną zabawę. Atrakcja wprowadzi do Waszego wesela, urodzin, imprezy firmowej ogromną dawkę śmiechu i radości. To niepowtarzalny sposób aby zapewnić Wam i Waszym gościom, klientom niezapomniane wspomnienia i pamiątkę na całe życie.

Klient, zamawiający FotoBudkę sam decyduje o wyborze układu zdjęć, ich personalizacji oraz o tle, na którym będą one wykonywane. Każda sesja zdjęciowa może mieć od jednego do czterech ujęć w kilkusekundowych odstępach czasu. Zdjęcia drukowane są w rozmiarach 10×15 lub dwóch przeciętych paskach 5×15.

Taka forma najczęściej wybierana jest na weselach gdzie jedno zdjęcie trafia np.do pamiątkowej Księgi Gości drugi pasek zabierany jest przez osobę ze zdjęcia.


Dziecinnie prosta obsługa FotoBudki, a także masa zabawek i akcesorii nie pozwoli na nudę a jednocześnie poluzuje w Twych gościach wodze fantazji!

Nasza FotoBudka to gwarancja niezapomnianego wesela i doskonały pomysł na urozmaicenie Twojej imprezy. Dla naszej FotoBudki nie ma nieodpowiednich warunków sprawdza się wszędzie na urodzinach, weselach, imprezach firmowych, studniówkach, czy rocznicach ślubu.

Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji spontaniczności oraz szaleństwa. Dzięki FotoBudce zagwarantujesz swoim gościom niezapomnianą imprezę, a zdjęcia sprawią, że każdy zapamięta te wspólnie spędzone chwile na długo !

Nie zwlekaj i zamów już dziś!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Czarnówka, FotoVideo, FotoBudka

Powrót