Wyślij zapytanie
663... pokaż numer

Fotobudka - I havefun.pl

Wrocław

W pobliżu: Tychy

Dolnośląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

663... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 281

Opis

Fotobudka - I havefun.pl

Pozowanie do zdjęć to dla wielu prawdziwa droga przez mękę. Fotobudki stanowią więc świetny przykład nowoczesnego podejścia do klasyki i są fantastycznym sposobem na uchwycenie idealnego momentu bez kłopotliwego spotkania z fotografem.

Dzięki niej każdy może otrzymać unikalną pamiątkę z imprezy, nieważne czy ustawi się przed obiektywem sam, z partnerem, czy ma ochotę na szalone zdjęcie z tuzinem znajomych. Sprezentuj swoim gościom możliwość bez wstydliwego wygłupiania się, uwieczniania najdziwniejszych min i tworzenia długotrwałych wspomnień. Fotobudki świetnie spełnią swoją rolę na każdej imprezie – weselu, osiemnastce, chrzcinach, wieczorze kawalerskim, baby shower, a nawet na urodzinach Twojego pupila!

Wybierz swój pakiet na: http://www.ihavefun.pl/fotobudka.html

Księga Gości:

  • wymiary: 21 x 22 cm (szer. x wys.) – dostosowane na wpisy i zdjęcia z fotobudki
  • 50 kart/100 stron (gramatura aż 150 g) – dzięki wysokiej gramaturze papieru wpisy nie będą przebijały na drugą stronę
  • karty czarne
  • okładka białaZdecydowaliśmy się na tak szeroki wybór pakietów, ponieważ uważamy, że najważniejsza powinna być dobra zabawa, a nie troska o koszty, dojazd i inne bardzo przyziemne sprawy, które nie powinny Cię interesować w trakcie trwania przyjęcia.

Nasi monterzy działają wręcz niczym ninja – nikt nie zauważy ich obecności podczas imprezy, a z kolei asystent chętnie posłuży radą każdemu zagubionemu i wstydliwemu gościowi. Wypożyczenie fotobudki to świetny sposób na stworzenie kreatywnej pamiątki, którą otrzymasz nie tylko w wersji fizycznej, ale równie cyfrowej, którą od razu będziesz mógł umieścić na swoich social mediach! Tak więc uśmiech i I have FUN!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, FotoVideo, FotoBudka

Powrót