Wyślij zapytanie
537... pokaż numer

Opis

Krzysztof Juchno Iluzjonista Magik

Od wesel i imprez firmowych , na prywatne imprezy i targi , Krzysztof Juchno zapewni najlepsza magie kiedykolwiek widziałeś na oczy i byleś tego świadkiem!

Co oferuję?

Co planujecie na imprezę swojego dziecka w najbliższy weekend?

Jeżeli jest to impreza dla dzieci, upewnij się, że wszystko jest, co dzieci lubią. Jednego nie może zabraknąć na pewno to... magika. Magicy zawsze mają jakiś specjalny trik w swojej torbie by bawić nie tylko dzieci, ale również dorosłych gości na swojej imprezie. Iluzjonista Krzysztof Juchno ma do zaoferowania program z najlepszymi sztuczkami dziecięcymi. Ten program jest zabawny. . Fakt, że współpracuje bardzo dobrze z dziećmi dodaje do swojej doskonałości magii a także doświadczenie i talent, jaki w nim jest niesamowity. Dzieci występują razem z magikiem na scenie a na występach dzieci są wesołe i zawsze krzyczą z radości i można powiedzieć, że są bardzo szczęśliwi mając magika dookoła.
Pokaz magiczny trwa jedną godzinę. W tym czas i w tym miejscu zostaje się świadkami prawdziwych sztuczek. To dzieje się na waszych oczach i oczach waszych dzieci

Czy jest to ślub, urodziny, spotkanie firmowe lub prywatnej impreza mogę zaoferować szeroki zakres umiejętności ze sztuką magii do pokazu scenicznego jak i magii stolikowej zorganizować widzom dobrą zabawę! Moja siedziba znajduję się w Otwocku , dzięki czemu mogę łatwo podróżować po całej Polsce.

Skontaktuj się i zobaczycz, co jestem w stanie zaoferować Państwu, aby to wasze wydarzenie zostało magiczne i z dużą dawką humoru i zabawy!


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót