Wyślij zapytanie
783... pokaż numer

Modeko-Styl Profesjonalna Obsługa Imprez

Ryczów

W pobliżu: Kraków, Skawina, Krzeszowice, Katowice, Tychy, Oświęcim, Bielsko-Biała, Wadowice, Olkusz, Chrzanów, Bieruń, Zator, Przytkowice

Małopolskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

783... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 137

Opis

Modeko-Styl Profesjonalna Obsługa Imprez

Naszym głównym celem jest spełnienie oczekiwań naszych klientów. Ciągle dążymy do perfekcji. Wybieramy nowoczesne rozwiązania. Tworzymy od wielu lat stoiska na imprezach plenerowych, więc możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Wybierając naszą firmę na pewno się nie zawiedziesz.

Skupiamy się na wysokiej jakości oraz perfekcyjnym designie.
Zapewniamy rozwiązania, które Państwa usatysfakcjonują.
Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmujemy się obsługą imprez  takich jak wesela, chrzciny, festyny, dni miasta, dni gmin, dożynki, koncerty, pikniki firmowe. Nasze produkty sprawią, że każda impreza zorganizowana przez Państwa będzie niezapomniana.

Zapewniamy Państwa, że u nas znajdziecie wszystko, czego szukacie – między innymi zabawki, watę cukrową, popcorn; które niezbędne są do stworzenia fantastycznej imprezy. Dobra impreza nie może odbyć się bez atrakcji, które oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze usługi są kompleksowe, a klienci nie muszą się o nic martwić. Sami tworzymy stoiska handlowe, które swoim wyglądem zachęcają do skorzystania z usług, które oferujemy; przyciągają uwagę. Posiadamy atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – zabawki, wata cukrowa, popcorn, żelki, lizaki, gofry, lody włoskie, kawę, napoje.

Naszą zaletą jest wysoka jakość urządzeń do produkcji waty cukrowej, popcornu, gofrów. Urządzenia są bardzo wydajne, co pozwala na wysoką częstotliwość wydawania oraz szybką obsługę. Gwarantujemy najwyższe standardy higieny. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ryczów, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót