Niezwykły Bollywoodzki klimat na Waszym weselu z Kahani!

Piekary Śląskie

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Żory, Mikołów, Bytom, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Zawiercie, Siewierz, Czeladź

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł

798... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 381

Opis

Niezwykły Bollywoodzki klimat na Waszym weselu z Kahani!

Przenieście się do bollywoodzkiej krainy kolorów, tańca, pięknej kultury oraz radości!

Zespół Tańca Indyjskiego Kahani poleca się na wesela! Mamy bogatą ofertę przeróżnych tańców indyjskich, od tańców filmowych (które robią największą furorę podczas wesel) poprzez semiklasykę, po tańce folkowe i fuzje (np. z tańcem brzucha, z latino).

Oprócz widowiskowych pokazów tanecznych (zawierających także różne indyjskie tradycje weselne) proponujemy krótkie warsztaty taneczne i malowanie henną.

Nasz zespół ma krótki staż, jednakże tancerki działały wcześniej w innych zespołach i mają kilkunastoletnie doświadczenie w tańcach indyjskich i występach scenicznych. Szybko zyskałyśmy popularność stając się najczęściej występującym zespołem tego stylu w Polsce. Występowałyśmy na wielu prestiżowych pokazach w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Dzieliłyśmy scenę m.in. z Conrado Moreno i grupą Piersi. Prezentowałyśmy się przed Prezesem Sądu Najwyższego RP. Zapewniałyśmy rozrywkę podczas Sylwestra w Pałacu Kultury i Nauki oraz Dnia Republiki Indii w Hotelu Marriot w Warszawie, jesteśmy też częścią teamu znanego Festiwalu Kolorów w Katowicach. Stale współpracujemy z Ambasadą Indii w Polsce, z organizacją India International Foundation oraz Indyjsko-Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Kultury.

Taniec indyjski oraz tworzenie części artystycznej różnych eventów jest dla nas największą pasją, dbamy o rozrywkę i najlepsze przeżycia publiczności na najwyższym poziomie :)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piekary Śląskie, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót