Party Specials - Profesjonalna obsługa i planowanie wydarzeń

Tychy

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Ruda Śląska, Mikołów, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie

Śląskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

794... pokaż numer

strona www

Polecamy
Wyświetleń: 649

Opis

Party Specials - Profesjonalna obsługa i planowanie wydarzeń

Zorganizuj z nami swoje wymarzone wesele!

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy od lat z powodzeniem działają na rynku szeroko rozumianych usług rozrywkowych i nie tylko - nasza pasja stała się naszym sposobem na życie i kreowanie własnego wizerunku.

Zaangażowanie z jakim kazdy z nas poświęca się swojej pasji gwarantuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Nie ma dla nas zleceń szablonowych - do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Wszystko po to, aby mogli Państwo w pełni chłonąć wrażenia ze zorganizowanego z nami wydarzenia, nie matwiąc się czy wszystko pójdzie tak jak powinno.

Naszą grupę tworzą między innymi:

  • DJ'e
  • muzycy
  • wokaliści
  • artyści
  • animatorzy
  • fotografowie
  • graficy i innii...


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zorganizować: przyjęcie weselne, imprezę firmową, imprezę rodzinną jak np. urodziny czy komunię świętą, inne wydarzenie prywatne bądź publiczne.

Nowością w naszej ofercie jest FOTOBUDKA - bardzo popularny dodatek każdej imprezy. Zdjęcia z naszej fotobudki będą dla Państwa niezapomnianą pamiątką, którą od razu po weselu zabierzecie do domu bądź przekażecie swoim gościom w postaci zdjęć, które drukowane są w trakcie pracy fotobudki.

Oferujemy Państwu dodatkowo szeroki wachlarz usług takich jak obsługę muzyczną, obsługę audio-wizualną, występy artystów na żywo (Live-Act), pokazy magii, pokazy barmańskie, animatorów zabaw dla najmłodszych i wiele innych atrakcji, dzięki którym organizowane wydarzenie uzyska wyjątkową oprawę i na długo pozostanie w pamięci zaproszonych przez Państwa gości.

Dodatkowo każde organizowane z nami wydarzenie może zostać wzbogacone o profesjonalnego fotografa, który zrealizuje dla Państwa praktycznie każdy reportaż.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tychy, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót