Opis

Fireshow czyli Pokazy Ogniowe w wykonaniu Teatru Jo Art Show!

Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy fireshow z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.
Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki, dożynki…? Jesteśmy wszędzie. Pokaz ogniowy w naszym wykonaniu gwarantuje dużo emocji i niezapomniane wrażenia! Oferujemy pokazy od 2 do 20 osób!

Fireshow to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas spektaklu fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą spektakl ogniowych:
Widowisko ogniowo - lalkowe pt. "Veni, Vidi – Wici", to spektakl budzący dreszcz strachu ale i śmiech. Niesamowita historia opowiedziana świetną grą aktorską. Starcie się przeciwieństw dobra,. Piękna oraz zazdrość i zła doprowadza do uruchomienia się potężnej machiny. Machiny sprawiedliwości, którą jest Ogień. Wiecznie żyjący ogień, zapalający się według miary i według miary gasnący… .

Występ tańca z ogniem, plenerowa kukła, maski i dynamiczna akcja obfitują w nagłe zwroty akcji a także widowiskowe efekty specjalne!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

P Piotr 2017-02-09 10:35:31

Ocena: 5

super pokaz. fajne połączenie ognia ze światłem. Nigdy nie widziałem takiego pokazu oni na prawdę TAŃCZĄ :) Nawet człowiek który pluje ogniem robi wszystko w rytm muzyki, do tego kolejny który robi salta trzymając podpalony kij lub kręci chula chopem na nodze stojąc w tym czasie na głowie.... Mało ? Zawsze uśmiechnięte piękne kobiety w pięknych strojach które wiedzą jak się ruszać ;) A do tego chmury iskier które powodują że w nocy robi się jasno :) POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót