Wyślij zapytanie
pokaż numer

Szczypta Miłości - oryginalne podziękowania dla gości

Białystok

W pobliżu: Suwałki, Goniądz, Kolno, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny, Łomża, Supraśl, Czarna Białostocka, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Nowogród, Dąbrowa Białostocka

Podlaskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 452

Opis

Szczypta Miłości - oryginalne podziękowania dla gości

Szczypta Miłości to projekt, który powstał z myślą o tworzeniu z miłości i z miłością do piękna :) Jesteśmy po to aby umilić, upiększyć, uświetnić ważne chwile Waszego życia.

Ilość spraw do załatwienia przed ważnymi wydarzeniami w naszym życiu sprawiła, że powstała Szczypta Miłości, która ma na celu ułatwienie przygotowań do tych uroczystości. Pojawiać się tutaj będą ciekawe i unikalne pomysły na prezenty dla Waszych Najbliższych. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie.

Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe! Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania - a my wykonamy niestandardowy projekt właśnie dla Ciebie!

Cały czas będziemy poszerzać naszą ofertę poszukując nowych pomysłów do zrealizowania dlatego warto śledzić naszą stronę na bieżąco. Żadne fabrycznie wyprodukowane przedmioty nie dadzą Wam tego co mogą dać nasze dłonie i serca :)

* Jeśli masz pilne zamówienie, skontaktuj się najpierw z nami i upewnij się, że możemy je przyspieszyć.

Oferta:

1. Herbata pakowana w probówkę o wymiarach 16x1,6 cm. Zawiera ok. 20 ml wypełnienia. Produkt jest kompletny, składa się ze szklanej probówki z korkiem, wybranej herbaty, etykiety i ozdobnej wstążki.

Istnieje możliwość wyboru wzoru etykiety (bądź stworzenia własnego projektu wedle życzeń), papieru, koloru wstążki i rodzaju herbaty.

Oprócz herbaty pakujemy w probówki kawę ziarnistą i drobne słodkości dla najmłodszych.

Znajdź nas na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót