Wyślij zapytanie
514... pokaż numer
Wyświetleń: 495

Opis

Uderz Do Baru

„Uderz Do Baru- Firma Uderz Do Baru zajmuje się obsługa barmańską z moblinym drink barem, przyjedziemy na wasze przyjęcie i nieźle na nim zamieszamy. Nasz drink bar tworzy smakowite koktajle a przede wszystkim tworzy uśmiech na waszych twarzach i miłe wspomnienia. Nikt od naszego baru nie wyjdzie z pustymi rękami, nawet Ci najmłodsi mogę liczyć na owocowe koktajle bezalkoholowe oraz orzeźwiającą lemoniadę. Jesteśmy elastyczni na wasze szalone pomysły i pracujemy na terenie całego kraju. Mobliny drink bar na każdą okazję, skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgorzata 2017-12-12 13:22:59

Ocena: 5

Meeegaaa atrakcja na wesele ! Jeśli ktoś się zastanawia czy brać Barmana na wesele,zdecydowanie mówię że tak ! Pan Michał to miła i jak najbardziej kompetentna do tego osoba :-) Jego drinki w smaku i wyglądzie robią furorę. Zarówno dzieci i dorośli byli zachwyceni, dziękujemy raz jeszcze. Między innymi przez "Uderz do baru " nasze wesele zostanie długo zapamiętane.

K Klaudia 2017-12-12 13:22:02

Ocena: 5

Pierwszy raz spotkałam się z taka atrakcja na weselu i zrobiło to na mnie ogromne wrażenie! Profesjonalizm pełną parą, a każdy drink dopieszczony co do cala! Całość była wręcz niesamowita wizualnie jak i smakowo! Znajomi, którzy widzieli nagrany filmik, jak Barman robił te bombowe drinki, byli tak samo zachwyceni jak ja :) polecam i pozdrawiam! :)

Tagi: Suwałki, Oprawa, Atrakcje weselne

Powrót