Wyślij zapytanie
501... pokaż numer
Wyświetleń: 1244

Opis

Londyńska taksówka – jedyne takie auto na ślub. Lublin!

Wiele mówi się o angielskich wyjściach. A ja – szczerze Państwu polecam i serdecznie oferuję angielskie… wejście. A dokładniej – angielską jazdę: elegancką, z pompą i w niepowtarzalnym stylu!
Wszak Brytyjczycy znani są ze swojego iście dworskiego gustu! Dlatego też, proponuję Państwu najwyższą jakość i wyspiarski blichtr prosto z londyńskich ulic. Zapraszam do przejażdżki na pokładzie black cab – kultowej, czarnej taksówki, brytyjskiego symbolu na czterech kółkach.

Black cab, czyli londyńska taksówka, to doskonały samochód do ślubu (Lublin) – niepowtarzalny, bardzo wygodny, klasyczny, elegancki i na długo zapadający w pamięć. W jego przestronnym wnętrzu znajduje się miejsce aż dla pięciu pasażerów. I dla wytwornych trenów i fantazyjnych falban sukni Panny Młodej, rzecz jasna!

Black cab to także obietnica szalonej zabawy i czarny obiekt pożądania. Bo black cab to gwarancja wielkiego wejścia i pomysł na to, jak skutecznie skupić na sobie wzrok wszystkich współimprezowiczów! Dlatego też – polecam londyńską taksówkę także osobom wybierającym się na bale, studniówki i inne eventy.

Londyńska taksówka jest jedyna w swoim rodzaju. Jest też jedyna w Lublinie! Zapraszam do skorzystania z oferty okolicznościowego wynajmu i gwarantuję, że tylko black cab – dowolnie udekorowana lub w wersji sauté – będzie w stanie sprawić, że wielkie wejście okaże się co najmniej ogromne!

Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane wynajmem kultowej taksówki osoby – zarówno z województwa lubelskiego, jak i z całej Polski. Oferuję profesjonalizm, niezawodność i indywidualne podejście do potrzeb każdego zainteresowanego – zarówno w kwestii terminu, czasu i lokalizacji, jak i kosztów wynajmu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót