Wyślij zapytanie
794... pokaż numer

Limuzyna Maserati - samochód/auto do ślubu. Czterodrzwiowe Ferrari

Lublin

W pobliżu: Warszawa

Lubelskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

800 zł

794... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 710

Opis

Limuzyna Maserati - samochód/auto do ślubu. Czterodrzwiowe Ferrari

Oferuję wypożyczenie samochodu Maserati GT Sport wraz z kierowcą na ceremonię ślubną i inne uroczystości:

  • dojazd do Pana Młodego
  • dojazd z Panem Młodym do Panny Młodej
  • dojazd do kościoła lub USC
  • dojazd z kościoła lub USC na przyjęcie weselne


Całkowity koszt przejazdu tym wyjątkowym autem wynosi tylko 800zł !!! Między poniedziałkiem a piątkiem, cena do negocjacji. Brak ograniczeń czasowych. Cena uwzględnia dekoracje i tablice okolicznościowe.

Oferuję również przewóz osób na imprezy okolicznościowe: panieńskie, biznesowe, przewóz osób z lotniska do hotelu, na konferencje. Oferta może być bardzo atrakcyjnym prezentem dla drugiej połówki, jako transport na dyskoteke itd

Dodatkowo w cenie mogę wykonać album multimedialny składający się z około 25 zdjęć. Album może być wykonany, jako: narzeczeni przed ślubem lub zdjęcia ślubne. Jest to wspaniały sposób informaji o nadchodzącym ślubie. A animacje takie też często są wykorzystywane/wyświetlane na projektorze tuż przed podziękowaniem dla rodziców Przykładowy album:

Media o Maserati:

Arcydzieło włoskich stylistów. Quattroporte wygląda bosko i wyjątkowo w swoim rodzaju. Z jednej strony piekielnie dynamicznie, z drugiej – jest szlachetnie stonowane i eleganckie. Posiada silnik Ferrari. Jest marzeniem wielu kierowców.

Tylko Włosi potrafią narysować samochód na tyle imponujący swoją muskulaturą, epatujący mocą i budzący podziw na drodze. Jest większy od BMW serii 7 i Jaguara XJ, i to w wersjach przedłużonych! Niektóre miejsca w środku Audi pozostają wykonane z plastiku, podczas gdy producenci Maserati obszywają już je ręcznie szytą skórą. Mercedes nie idzie na sztucznie udziwnienia, jest po prostu bardzo wygodny - nic dziwnego, że na jego rodzimym rynku należy do niego niezmiennie ponad pół segmentu, który reprezentuje (w Polsce więcej osób wybiera jednak BMW serii 5 i Audi A6). Nie wykazuje jednak w żadnym stopniu takiego polotu i egzotyki, co Maserati. Quattroporte stroni od infantylnych ozdób z włókna węglowego czy tak dosłownych nawiązań do wyścigów jak kubełkowe fotele, ale ma wszystko to, czego potrzeba do efektywnej, szybkiej jazdy: wielkie łopatki skrzyni biegów przymocowane do kolumny kierownicy i czytelny obrotomierz. Jako całość - design, klimat, marka - Quattroporte stanowi najbardziej ekskluzywny pakiet, którego wyższość musi uznać nawet Mercedes. Ponieważ nie jestem absolwentam artystycznej uczelni, nie potrafię tego ubrać w słowa, ale jakoś tak już jest, że czasem największe wrażenie robi czysta klasyka. Być może to tak samo jak z garniturami albo zegarkami, być może klucz leży w proporcjach, może w detalach, a być może w wypadku Quattroporte decydujące znaczenie ma fantastyczna sinusoida przednich i tylnych błotników. Efekt jest taki, że duże Maserati zwraca uwagę w najlepszy możliwy sposób – klasą. Nawet w programie Top Gear wygrał w teście z Porshe Panamerą i Astonem Martinem.

The Maserati Quattroporte is an iconic Supercar that exudes style and presence while not shouting at you. If you want something different, look no further, this is no normal or vintage wedding car! A car with exceptional space and leg room, the Quattroporte is finished in Pearl, the hand-stitched interior is stunning in tan leather. Everywhere are exclusive touches that befit a car of this prestige. Designed and built by Ferrari, the Maserati Quattroporte is one of the fastest saloon cars in the world and certainly the fastest wedding car! Powering the Quattroporte is a Ferrari V8, producing 500BHP, giving it stunning acceleration and power. The sound from the unique Variable Exhaust V8 engine is glorious, even 'non-car' types will be impressed!

I do hope you find what you are looking for here, and if you have any questions about wedding car, do feel free to contact me, with no obligation whatsoever. Remember, wedding planning should be fun, not a hassle!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót