Wyślij zapytanie
696... pokaż numer

Zabytkowy Ford A Murray z 1929 r.

Grota Roweckiego 14/75, Puławy

W pobliżu: Lublin

Lubelskie,


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

350 zł

696... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 4642

Opis

Oryginalny amerykański Ford A z 1929 r.

Wyjątkowy samochód do ślubu w stylu lat 20-tych prosto z Chicago wraz z kierowcą stylizowanym na czasy Al Capone. Jedyna i niepowtarzalna okazja, aby przeżyć odrobinę chicagowskiego klimatu z tamtych lat i poczuć się jak w filmie.

 

Posiadamy również inne samochody do wynajęcia na różne okazje:

* Chevrolet Corvette,
* Limuzyna Mercedes,
* Jaguar Mark IV,
* Triumph Herald.

 

Dodatkowo proponujemy usługę filmowania uroczystości ślubnych i weselnych. "To co inni na ekranie - Wy na pierwszym planie".

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M Mara 2015-06-24 16:26:41

Ocena: 5

Piękne auto i przemiły kierowca! Warto wjechać takim autem w nową drogę życia! :) Polecam wszystkim!

M Magda i Igor 2013-07-09 21:28:09

Ocena: 5

Pan Leszek niezwykle miły i uprzejmy. Pomimo wyboistej drogi dojazdowej zjawił się zabytkowym Fordem A długo przed czasem (by goście nacieszyli oczy), delikatnie udekorował auto (odradzam tak piękne auto dekorować samemu - tam naprawdę nic więcej nie trzeba) i udaliśmy się na ślub, dalej do hotelu. W trakcie drogi Pan Leszek był duszą towarzystwa - sam w klimacie lat dwudziestych (zabiera też kilka kapeluszy w zapasie) rozbawiał nas piosenkami i dowcipami. Auto cudowne - zarówno zzewnątrz, jak i w środku. Jazda Fordem A to niesamowita podróż w czasie - takich doznań się nie zapomina. Leszek (niezwykle miły) również wziął udział w uroczystości w kościele, złożył nam też życzenia. Pozostał również dłuższą chwilę na weselu (by każdy, kto chce, mógł zrobić zdjęcie przy tym aucie). Był przemiły dla gości, którzy zechcieli wsiąść do auta. To auto to doskonały pomysł, nie tylko na wesele w stylu lat dwudziestych. Gorąco pozdrawiamy, Magda i Igor

M Magda i Mirek 2013-03-26 11:30:35

Ocena: 5

Rewelacja!!! Niesamowite przeżycie z jazdy tym cudownym autkiem. Będziemy mieli co wspominać przez wiele, wiele lat. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy. Kierowca super facet. Magda i Mirek.

Tagi: Puławy, Oprawa, Auto do ślubu

Powrót