Fabryczka Tortów - Torty Kraków

ul. Prądnicka (pętla MPK), Kraków

Małopolskie,


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

507... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 790

Opis

Fabryczka Tortów - Torty Kraków

Fabryczka Tortów to magiczny świat tortów pełnych lukrowych czarów. Nasze arcydzieła tworzymy tylko i wyłącznie z tradycyjnych składników. Nie używamy żadnych słodzików, wzmacniaczy smaku, aromatów, jak również gotowych mas w proszku. Torty nie są bardzo słodkie, dzięki czemu nasi klienci również z ochotą zjadają dekoracje wykonane z masy cukrowej. Burzymy stereotyp mdłego tortu. Dlatego warto spróbować i przekonać się że Fabryczka Tortów wykonuje piękne i pyszne torty artystyczne w Krakowie i okolicy! Jedyne co nas ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2017-11-12 16:49:18

Ocena: 5

Najwspanialsze torty na świecie !!! Efekt końcowy przebija w 100% własna wizje ! Gorąco polecam ! Wiele pysznych smaków i mnóstwo wspaniałych niepowtarzalnych pomysłów !

A Agnieszka 2017-09-22 13:09:13

Ocena: 5

Dziękujemy za wspaniały tort! Wszyscy zachwycali się jego smakiem i wykonaniem! :)

D Dana 2017-09-22 13:05:52

Ocena: 5

Wszystko w jak najlepszym porządku :) sposób zamawiania i forma płatności czy odbioru bez zarzutu :) Opisałam tylko jak ma wyglądać tort ale to co Pani zrobiła to dech nam w piersiach zaparł :) Tort wygląda cudownie :* wracałam z nim do domu podekscytowana i szczęśliwa z zachwytu :) Dziękuje i na pewno do zobaczenia

Tagi: Kraków, Oprawa, Cukiernie

Powrót