Wyślij zapytanie
505... pokaż numer

Hrabina Chce Jeść Cukiernia

ul. Cieplarniana 25f, Warszawa

Mazowieckie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

505... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 625

Opis

Hrabina Chce Jeść Cukiernia

Za drzwiami słychać było tylko lokaja wykrzykującego do służby: Hrabina pragnie słodkiego! Hrabina żąda bezy!

I tak w królestwie zapanowało istne szaleństwo w poszukiwaniu najlepszych ciast dla Hrabiny. A jak wiadomo nie od dziś, Hrabina była bardzo wymagająca, ale znała się na rzeczy. Szukano dniami i nocami. Jednak ciasta były niedoskonałe, aby zaspokoić pragnienie Hrabiny.

Pewnego razu w uroczym, otoczonym kwiatami, malowniczym domku na przedmieściach królestwa unosił się w powietrzu cudowny zapach... Ciężko go opisać, ale był wyjątkowy. Zwabiona nim jedna ze służących Hrabiny zapukała nieśmiało do drzwi. W drzwiach stanęła uśmiechnięta kobieta i zaprosiła dziewczynę do środka. Służąca nie mogła nadziwić się tym, co zobaczyła: w kuchni stały najróżniejsze ciasta i ciasteczka, przepięknie ozdobione kwiatami oraz owocami. Wśród nich niczym Hrabina prezentowała się wykwintna beza... Och! Ach! - krzyknęła służąca, bo tak niesamowite wrażenie zrobiły na niej te wspaniałe wypieki...
Dalej to już pewnie wiecie, co się działo...

Jak to w bajkach bywa, kobieta stała się naczelną cukierniczką Hrabiny, a jej wypieki zdobyły popularność nie tylko w królestwie, ale na całym świecie. A teraz trafiły do Warszawy i zachwycają podniebienia tutejszej klienteli.

Więc jeśli chcecie zjeść coś słodkiego, to tylko od Hrabiny! A ona swoimi słodkościami karmi w swojej cukierni oraz specjalnie wyselekcjonowanych kawiarniach i restauracjach.

 

Znajdź nas na facebooku!

 

 

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Cukiernie

Powrót