Wyślij zapytanie
89... pokaż numer

Piekarnia/Cukiernia Szabelski

ul. Zwycięstwa 36E, Piecki

W pobliżu: Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie,


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

89... pokaż numer

strona www

Wyświetleń: 314

Opis

Piekarnia/Cukiernia Szabelski

Przedsiębiorstwo Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski rozpoczęło swoją działalność 20 października 1987 roku. W początkowym okresie firma zajmowała się produkcją i sprzedażą lodów. Rozpoczęcie działalności produkcyjno – usługowej i dynamiczny rozwój firmy zapoczątkowane zostało w 1996 wraz z uruchomieniem piekarni. Od tego czasu firma zajmuje się produkcją pieczywa, wyrobów cukierniczych i słynnych w całej okolicy lodów. Aktualnie przedsiębiorstwo obsługuje 180 regionalnych odbiorców posiada także 21sklepów firmowych.

To co wyróżnia firmę na rynku to nowoczesne linie technologiczne wykorzystywane w procesie produkcji i innowacyjny system zarządzania przedsiębiorstwem. Od 2008r dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej firma została wyposażona w park maszynowy jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie. Nasza firma cieszy się ogromnym uznaniem klientów ze względu na jakość i oryginalność produktów. Osiągnęliśmy bardzo wysoki standard w naszej branży.

W 2004 roku firma zrealizowała w ramach programu SAPARD – DZIAŁANIE 4.2. projekt pod tytułem MODERNIZACJA PIEKARNI – dostosowanie do warunków sanitarnych Unii Europejskiej. Dzięki inwestycji ustalono poprawę warunków pracy oraz zwiększono efektywność produkcji i jakość produktów.

Nasi odbiorcy to regionalna sieć handlowa, około 100, a w sezonie letnim nawet do 180 odbiorców. Między innymi: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Warmińsko-mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, „Zielony Market” w Mrągowie, Hotel „Mrongovia” w Mrągowie, „Gołębiewski” w „Mikołajkach”, „Amax” w Mikołajkach. Posiadamy również własne punkty sprzedaży w: Mrągowie, Piszu, Orzyszu, Giżycku, Węgorzewie, Kętrzynie i w Szczytnie.


Znajdź nas na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!

Wasze opinie

Tagi: Piecki, Oprawa, Cukiernie

Powrót